Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Зимовий сад

PDF Печать E-mail
22.11.2011 11:43

Зимовий садДосить складно відповісти на питання, коли почали виготовляти перші в світі зимові сади. Але відомий той факт, що коріння даного дизайну тягнеться із Стародавнього Риму, вже з того часу люди вважали за краще будувати скляні приміщення, в яких було тепло навіть взимку. Перші прообрази дійсних зимових садів були відмічені приблизно в сімнадцятому сторіччі, це були заміські споруди в Англії, в яких люди зводили скляні приміщення, там вирощували різні цитруси, до всього цього, містили тварин, їх же привозили з теплих країн. Для того, щоб підтримувати життя екзотичних рослин, обов'язковою умовою вважається тепло. Небхідно, обладнати спеціальні системи, при допомозі, яких реально було б підтримувати потрібний температурний режим.
Системи обігріву стали дійсно популярними в Європі ще в кінці сімнадцятого сторіччя. Прикладом даної системи вважається спіральний димар, який вбудовували в цегляні стіни. Найбільш простий спосіб вирішення проблеми обігріву полягав в тому, що до великої ями, що знаходиться в приміщенні, насипали вугілля, що горить. Трохи пізніше, десь в дев'ятнадцятому столітті, в Голландії створили і випробували систему водяного опалювання і теплиць, і оранжерей. В кінці двадцятого століття в архітектурі зимових садів відбувся серйозний поворот, їх з'єднали з житловим приміщенням, вперше таким варіантом насолодилися жителі Скандинавії.

У нашій країні, зимові сади набирають все більшої популярності, особливо зосереджені люди навіть створюють власні сайти, як зробити зимовий сад максимально красивим і комфортабельним, люди шалено захоплені такою принадною ідеєю. Досить цікаво, що для кожної людини зимовий сад здатний служити, як їдальнею, так і більярдною, і спальнею. Ясна річ, що важливо зробити міцну конструкцію саду, світлу і стійку, багато що залежить від матеріалу, тому зверніть увагу на тверді породи дерева.