Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Інтер'єр приміщення в незвичайному стилі

PDF Печать E-mail
23.11.2011 10:47

Інтер'єр приміщення в незвичайному стиліУ перекладі з іноземної мови лофт позначає горище, даний стиль зародився ще за часів, коли покинуті приміщення стародавніх фабрик та інших технічних споруд одержали нове дихання, а ще дістали своєрідну зовнішність, що знайшла досить багато поклонників і у наш час. Старі, покинуті, промислові райони Манхеттену в Нью-Йорку вважалися піонерами новенького стилю відносно області дизайну просторів, що одержав назву лофт. Застосовувати для прикраси минулі покинуті будівлі фабрик прийшло комусь у голову далеко не випадково, адже маса деталей, а ще залишки мануфактури достатньо міцні і практичні. Відчуття фортеці, а також надійності, яке відноситься до таких споруд, вразило дійсно багато дизайнерів, і тепер навіть в квартирах міського типу створюють промислову атмосферу тих часів.

Напрям лофт насправді вдало вписується в будь-якому з приватних інтер'єрів, далеко не дарма дизайнери позначають його стилем двадцять першого століття, оскільки тут постійно додаються новенькі ідеї з деталями, що не суперечать загальному простору сучасного міста.

Для створення нью-йоркського напряму в особистому житловому просторі важливо прибрати всі стіни, ясна річ, заздалегідь погодивши проект з архітектором. Після цього найміть для себе професійного дизайнера. Перед тим, як приступити до обробки, ознайомтеся із стилем, до якого ви прагнете. Колір стін обов'язково повинен бути яскравим, навколо присутні підвісні полиці і шафи, кількість меблів мінімальна. Гармонійно впишеться все, що має практичну функцію, а також має яскраві деталі. У жодному випадку не прийнятні дверні фасади, на підлозі розмістіть світильник великого розміру.