Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Двері в інтер'єрі

PDF Печать E-mail
23.11.2011 11:12

Двері в інтер'єріДвері вважаються практично найбільш виразним елементом в загальному інтер'єрі, вони несуть серйозне функціональне навантаження. Як же відшукати баланс між важливістю, а також необхідністю, щоб звузити займаний корисний простір, між варіантами розширення меж і можливістю самоти? У даний період часу, при установці дверей фахівцями, обов'язково проводиться ізоляція стиків, щоб конструкція стояла довго і надійно. Перше, на що дійсно важливо звернути особисту увагу – це простенькі правила, які визначають розташування, а ще порядок відкриття дверей в житловому просторі. Найголовніше, щоб двері ніколи не заважали ходу, в якому б напрямі не відкривалися, припустимо, до стіни або в кут.
Завжди хочеться досягти вдалого рішення, особливо, якщо отвір дверей розташований далеко від кута кімнати, деколи проблему не складно вирішити завдяки використанню двостулкових дверей, в яких є рівна ширина полотен, особливо, якщо приміщення симетричне, а вхід в нього строго по центру. В принципі, двостулкові двері стають все більш популярними, оскільки вони надають можливість розширити отвори дверей, не займаючи при цьому зайвого простору, зорово навіть збільшується приміщення. Іноді зручними виявляються так звані двері, що коливаються, вони розкриваються в обидві сторони. Не погане рішення в будь-якій з ситуацій – двері нестандартної конструкції.

Не рахуючи класичних, в наш час максимально актуальними з погляду фахівців і ергономіки в інтер'єрі вважаються розсувні варіанти дверей. Деякі люди по стереотипах, що склалися, вважають, що такі конструкції громіздкі, порушують цілісність в інтер'єрі, а також вимагають особливого місця, але насправді це не так.