Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Обстановка дитячої кімнати

PDF Печать E-mail
28.11.2011 11:12

Обстановка дитячої кімнатиПрактично у всіх сім'ях дитина до п'ятирічного віку проживає в одній кімнаті з батьками, а після їй виділяють особистий простір. Починається облаштування кімнати, готується обстановка, разом батьки з малюком йдуть в магазин дитячих іграшок, купують йому найбажаніше, щоб максимально заманити до мешкання у власному просторі.

Обстановка дитячої кімнати у будь-якому випадку повинна виявитися світлою, не обов'язково, щоб було багато місця. Меблі розставляйте, як вам подобатися. Але письмовий або комп'ютерний стіл встановіть обов'язково біля вікна, щоб малюку було максимально комфортно, як при читанні, так і при малюванні. Висота столу повинна бути максимально зручною для вашої дитини, тому придбайте конструкцію з регульованими ніжками.

Велике місце в житті дитини займає, звичайно ж, спальне місце, це може бути ліжко або кушетка. У даний період часу, в обстановці дитячої кімнати є величезний асортимент меблів для дітей, який приємно здивує і задовольнить всі запити. Припустимо, кушетка, найчастіше, має на увазі наявність дерев'яного каркаса і матрацика. Щоб заощадити простір, можна купити двох'ярусну конструкцію, цей варіант безпрограшний для багатодітних сімей.