Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Кухні

Кухня тижня: англійська еклектика

PDF Печать E-mail
Автор: Антон МЕЛЬНИК   
07.11.2013 08:04

Сьогодні редакція meblidom.net разом з нашим експертом дизайнером Іллею Хом'яковим кухнею тижня обрали приміщення з цілим набором інтер'єрних трендів цього року - білими стінами, зеленими акцентами, еклектичною обстановкою і предметами мистецтва на кожному кроці.

Подробнее...
 

Поради з вибору кухонних меблів

PDF Печать E-mail
Автор: Юлія ДАХНО   
07.03.2013 07:00

Вибрати меблі для кухні просто – так думає більшість з тих, хто затіяв ремонт та оновлення меблів на кухні. Водночас, якщо копнути глибше, виявляється асортимент кухонних меблів настільки широкий, що пересічному покупцю надзвичайно легко розгубитися.

Подробнее...
 

З чого зазвичай роблять меблі для дому?

PDF Печать E-mail
07.11.2012 19:25

Сучасні меблі для дому виготовляють із самих різних матеріалівДля виготовлення шаф, полиць, стелажів, тумбочок, комодів, каркасів ліжок і м'яких меблів використовується деревина, ДСП, МДФ, метал, а також комбінації цих матеріалів. Найбільш часто комбінують дерево і фанеру, дерево, ДСП, дерево і метал. Причому, деревина, найчастіше служить для виготовлення несучої частини меблів (у разі каркаса). Найбільше поширення одержали: сосна, модрина, горіх, дуб, бук, ясень, вільха, береза.

Подробнее...
 

Сучасні меблі на замовлення.

PDF Печать E-mail
04.11.2012 22:38

Меблі для кухні на замовленняВже давно канули в минуле ті часи, коли придбати меблевий гарнітур було не просто складно, а фактично неможливо. Нинішнє століття — століття колосального вибору серед моделей, забарвлень, стилів, виробників, якості і так далі. Більш того, тенденції сучасної епохи такі, що приміщення повинно бути не просто обставлено предметами меблів, його обстановка повинна відповідати ряду критеріїв, серед яких основні:

Подробнее...
 

Поради з догляду за меблями.

PDF Печать E-mail
02.11.2012 12:34

Догляд за меблямиДовговічність ваших меблів може залежати від безлічі чинників. Наприклад, від правильного розміщення: не варто розміщувати біля опалювальних приладів, піддавати дії прямим сонячним і інше. А також багато що залежить від правильного догляду за меблями. Від випадкового забруднення ніхто не застрахований. Турбуватися із цього приводу не варто. Чищення меблів займе набагато менше грошей і сил, ніж покупка нової.

Подробнее...
 
По теме...
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8