Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Веселка на кухонному столі

PDF Печать E-mail
25.08.2011 21:08

Мозаїка на кухонному століНіхто не стане сперечатися, що будь-які меблі доводиться час від часу міняти, навіть найулюбленіші. Але все таки відразу прощатися зі своїми улюбленими речами не варто: можна спробувати вдихнути в них нове життя. Оновлений кухонний стіл дуже легко зможе здивувати і порадувати вас своїм новим вбранням разом із звичною зручністю.

Звичайно, існує безліч способів відродити до життя старий кухонний стіл. Ми пропонуємо зробити це за допомогою веселкової мозаїки. Такий спосіб оновлення стільниці кухонного столу підходить і для маленького переносного столика, і для великого обіднього, і для робочої поверхні для приготування їжі.

Найважливішим етапом є вибір листів мозаїки. Вони можуть бути керамічними і скляними. Зверніть увагу, що елементи листів мозаїки повинні укладатися на стільницю кратно.
Якщо ви особа творча, то відповідним для вас варіантом стане покупка різних по кольору листів мозаїки з метою їх подальшої компоновки. Для цього потрібно заздалегідь виготовити ескіз майбутнього малюнка у натуральну величину, розрізати листи мозаїки згідно ескізів і зробити з них на стільниці абсолютно унікальний малюнок. Але можна, звичайно, поступити і значно простіше, придбавши вже готові різноколірні листи мозаїки, а потім просто укласти їх на стільницю. Який варіант вибрати, вирішувати, звичайно, тільки вам – все залежить тільки від вашого смаку і фантазії, ну і звичайно від фінансових можливостей.

При виборі мозаїчних листів потрібно враховувати і їх малюнок. Форми елементів мозаїки можуть бути різними – квадрати, ромби, прямокутники, кухлі та ін. Природно такі елементи складаються в якісь малюнки. Так розрізняють малюнки «ялиночка», «плетіння», «під цеглину», «із зсувом», «палуба» і багато інших. Якщо врахувати, що всі ці малюнки можуть бути різних кольорів, різної фактури, різними по ступеню прозорості і розмірах, то відразу стає ясно, що варіантів для вашої мозаїки може бути просто величезна кількість.

Перш ніж ви почнете укладання мозаїки на стільницю, потрібно переконатися, що елементи розміщуються кратно по ширині і довжині стільниці. По всіх краях стільниці лист мозаїки повинен виступати на один ряд для того, щоб, загорнувши край листа мозаїки, кромка столу вийшла рівною і акуратною.

Після того, як ви переконалися, що лист лежатиме правильно на стільниці, можна буде приступити до самого облицьовування. Сьогодні на ринку представлено величезну кількість клею і мозаїки від різних виробників. Мозаїка продається найрізноманітніших відтінків, тому ви легко зможете підібрати ту, яка вам підходить найбільше.