Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Переваги виготовлення кухні під замовлення

PDF Печать E-mail
25.08.2011 21:12

меблі, виконані по індивідуальному замовленнюОптимальним варіантом меблів завжди були і залишаються меблі, виконані по індивідуальному замовленню. Це торкається і кухонних меблів. Дуже часто навіть буває так, що індивідуальне виготовлення продиктоване не просто добробутом господарів, але просто необхідністю.

При покупці готових меблів, часто доводиться перебудовувати всю кухню саме під неї, можливо навіть виникає необхідність заміни техніки. Якщо ж ви зупинитеся на варіанті індивідуального виготовлення меблів для кухні, то нічого міняти не доведеться – меблі можна буде виготовити відповідно до вже існуючого порядку речей на кухні. Крім того, кухня, виготовлена під замовлення, як і будь-які інші меблі, завжди стовідсотково вписуватиметься в інтер'єр вашого будинку.

Сьогодні на ринку представлений найширший вибір матеріалів для виготовлення меблів, обробних матеріалів, елементів декорування і конструкцій, а також їх різноманітні колірні рішення. Тому поле для реалізації ваших задумів і фантазій просто безмежно.

Кухня, що виготовляється під замовлення, врахує кожен міліметр площі вашої кухні, що збільшить її функціональність. Меблі під замовлення виконуються відповідно до ваших вимог і бажань. Так, в наповненні меблів можуть бути місткі висувні ящики, полиці і полички, різні елементи декорування, які повністю будуть підібрані по вашому смаку.

Загалом, перевага виготовлення кухні на замовлення зрозуміло: це можливість, перш за все, підібрати меблі відповідно до вашого характеру і смаків, а також з метою використовувати максимально функціонально весь простір кухні. Але часто буває так, що такі меблі просто необхідні. Наприклад, ваша кухня дуже маленька або на стінах кухні видно явні дефекти, які можна виправити тільки кардинальним ремонтом. Чи ж вам не подобається жодна з готових кухонь ні за якістю, ні по дизайну. Або ж ви просто хочете, щоб ваша кухня була єдиною у своєму роді.

Якщо ви все-таки зупинили свій вибір на кухні під замовлення, то при її замовленні потрібно враховувати те, що кухня – це, перш за все, місце для приготування їжі і її прийому. Тому ви повинні враховувати всі параметри кухні – висота, ширина, довжина. Крім того, потрібно брати до уваги розмір вашої сім'ї: щоб за обідом на кухні могли поміститися відразу всі її члени.

Звичайно, виготовлення меблів на замовлення – це дорожче задоволення, ніж покупка вже готової типової. Тому зупинимося на декількох моментах, які впливають на вартість меблів для кухні.

Перш за все, це вартість матеріалу, з якого виготовляються меблі. Замість класичного дерева вибирайте фасади з МДФ або пластикові, які за вартістю набагато дешевше, але за якістю натуральному дереву не поступаються.

По-друге, це розміри меблів. Меблі, що складаються з ширших елементів коштуватимуть дешевше, тому, якщо ви хочете заощадити, то замість двох маленьких шафок з полицями по 50 см виберіть один довжиною в метр.

По-третє, на вартість впливає конструкція модулів меблів. Менш прості конструкції і коштують дешевше, а використання, наприклад, вітражного скла збільшує вартість меблів.

По-четверте, вартість меблів збільшить і використання додаткових обробних матеріалів, таких як алюміній, скло, дзеркала. Тому для  економії від них можна або зовсім відмовитися, або використовувати їх мінімальну кількість, що навіть підкреслить витонченість вашої кухні.