Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Для дійсних гурманів

PDF Печать E-mail
25.08.2011 21:31

Кухні з ДСППрактично кожен, хто затіває грандіозний ремонт або переїхав у нову квартиру, насамперед облаштовує кухню, причому, стараючись, придбати нові кухонні меблі.
Найперше питання, яке виникає, коли ви збираєтеся придбати нові меблі – скільки це коштуватиме. Цінове питання достатньо широке: так, якщо ви вибираєте вітчизняного виробника, то і меблі, природно, коштуватимуть дещо дешевше, якщо ж це меблі імпортні, та ще і від провідних виробників, то тут ціни будуть досить високими. Існує три групи кухонних меблів – стандартні гарнітури з декількох предметів, модульні меблі і меблі, виготовлені під замовлення.

Якого б виробника ви не вибрали, у будь-якому випадку краще всього буде зупинитися на модульних меблях. Перевага їх в тому, що розмістити їх можна у будь-якій кухні, при цьому зовсім не обов'язково використовувати всі модулі, загальна довжина яких звичайно близько трьох метрів. Ви з легкістю можете підібрати тільки ті модулі, які необхідні саме вам.

Вітчизняний виробник чи ні – не важливо, важно тільки, щоб він був крупним. У такому разі у вас буде гарантія якості, крім того, крупний виробник ніколи не робить меблі одного дизайну і з одного матеріалу, вони завжди різноманітні, що також дуже важливо, якщо ви хочете одержати в результаті ідеальну кухню.

При виборі меблів також обов'язково звертайте увагу на матеріал, з якого вони виготовлені.

Найчастіше для виготовлення каркасів кухонних меблів використовують ламіновані ДСП, хоча може використовуватися і натуральний масив і пластик. Згідно з європейськими нормами меблі повинні бути виготовлені тільки з ДСП класу Е1, оскільки ДСП цього класу містить дуже малу кількість формальдегідів, і не впливає на здоров'я людини.

А ось фасади кухонь можуть виконуватися абсолютно з будь-якого матеріалу, тому тут фантазія дизайнерів і виробників безмежна. Для виробництва дверець використовують звичайно два матеріали – натуральний масив для рам і ДСП для центральної частини – так найкращим чином тримаються петлі і не коробляться дверці. Причому не має ніякого значення масив якої породи використовується і яким шпоном покрита ДСП, оскільки він покривається лаком в чотири шари, що повністю захищає їх від несприятливих зовнішніх дій і пошкоджень. У найдешевших моделях фасади виконані повністю з ДСП.

Дуже популярні і красиві дверці, виконані із загартованого скла. Якщо ж скло не загартоване, то на нього з внутрішньої сторони наклеюється спеціальна плівка, яка захищає його від ударів і пошкоджень, тому використання скла на кухні безпечно. Для класичних моделей популярніше не прозоре скло, а матове або кольорові вітражі.

Також обов'язково потрібно звернути увагу на матеріал стільниці. Ідеально, якщо вона буде виконана із постформінгу. Його виготовляють шляхом нанесення шаруватого пластика на деревні плити, причому кромки у цьому випадку покриваються разом з основною площиною, в результаті стільниці, виготовлені у такий спосіб, не мають швів що запобігає від здуття пластикового покриття. Перевага таких стільниць в тому, що вони нетоксичні, термостійкі, не пропускають воду і їх практично не можна подряпати.