Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Дрібниці, які визначають якість кухні

PDF Печать E-mail
26.08.2011 15:19

Якісна кухняНі для кого не секрет, що кухонні меблі є найскладнішими як у виробництві, так і в експлуатації. Виходячи з цього, можна сказати, що кухонні меблі повинні бути наднадійними, практичними і при цьому компактні і естетичні – саме в цьому і полягає вся складність кухонних меблів.

Поняття якості кухні складається з багатьох чинників: технологія виробництва, матеріали, системи кріплення, фурнітура і багато що інше. Природно, найважливішим моментом є технологія виробництва кухонних меблів. Тому, набуваючи кухні бажано орієнтуватися на крупного виробника, який дбає за якість меблів і свою репутацію. Технологія виробництва важлива і в плані устаткування, яке використовується на фабриці. Якщо ви хочете, щоб кухня була надійною і безпечною, то устаткування, на якому вона виготовлена, повинно бути тільки високотехнологічним, оскільки в іншому випадку навіть з дорогих і якісних матеріалів ви одержите погані меблі.

Сучасні кухні виготовляють звичайно з ДСП або МДФ, покритих ламінатом або меламіном, також може використовуватися для фасадів натуральне дерево. Корпуси кухонь практично у всіх моделях виконані з ламінованої ДСП, тому, набуваючи кухні, звертайте увагу на нешкідливість використаної ДСП. Крім того, на якість таких меблів впливає і обробка торців. Переважно, щоб вони були покриті ПВХ, менш надійно ламінування і покриття торців меламіновою плівкою.

Фурнітурі звикли приписувати тільки естетичну роль. Насправді від її якості багато в чому залежить і якість всієї кухні. Візьмемо, наприклад, системи підвісу. Солідний виробник на шафах своїх кухонь встановлює спеціальну систему підвісу, яка дозволяє регулювати положення шафи в трьох площинах, що допоможе надалі уникнути перекосу шафи, деформації дверець і розхитування петель.

Те, якою буде ваша кухня через декілька років експлуатації, залежить і від таких дрібних деталей, як петлі. Прості петлі звичайно розкриваються менш ніж на 100°, що в процесі експлуатації може стати причиною розбовтування петель, їх скрипу, а у результаті і провисання дверець.

На такий момент, як спосіб установки кухні на підлогу, ніхто звичайно не звертає уваги. А дарма! Купувати кухню необхідно ту, яка встановлюється на цокольних ніжках, які можна регулювати по висоті. Перевага таких ніжок в тому, що кухня знаходитиметься в рівній горизонтальній площині, оскільки не секрет, що ідеально рівної підлоги просто не існує. Надалі ви зможете уникнути таких неприємностей як намокання дна підлогових шаф у разі розливу води, а також загальної деформації кухні в процесі її експлуатації. Крім того, такі ніжки не помітні, оскільки після регулювання і установки кухні, вони закриваються спеціальними планками.

Також на якість кухні в цілому впливають такі дрібні деталі як релінги, гачки, корзини, вбудована система освітлення, мийка і т.п. Ці елементи також як і сама кухня повинні бути якісними, надійними і безпечними.

Таким чином, підбираючи кухонні меблі, не слід гнатися тільки за модною або тільки за дешевизною. Перш за все, слід звертати увагу на якість і відповідність вашим потребам тієї або іншої кухні.