Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Від класики до модерну

PDF Печать E-mail
27.08.2011 08:04

 Кухня в класичному стиліКухня – це особливе місце в нашому будинку. Тут не просто місце, де ми готуємо, але і збираємося всією сім'єю за вечерею, де ми пригощаємо різною смакотою наших гостей. В першу чергу важливість і необхідність правильного облаштування кухонного простору розуміють ті господині, які на кухні проводять багато часу. Саме для них важливою є практичність і висока функціональність кухні. Ситуація на сучасному ринку меблів така, що охочий придбати кухню зможе вибрати її з безлічі самих різних моделей як по стильовому вирішенню, так і по матеріальних можливостях. Підбираючи кухню, керуйтеся її красою і зручністю.

Сьогодні у продажі знаходяться кухні різні по стильовому вирішенню. Це може бути класика, модерн, кантрі або хай-тек.

Найпопулярнішим і затребуваним у всі часи був і залишається класичний стиль. Ці меблі мають строгі форми, виконані з натурального масиву чи із штучного матеріалу, але імітуючого натуральне дерево. Ці меблі, звичайно масивні. Вся фурнітура обов'язково виготовляється тільки з металу, причому переважає імітація міді. Використання пластику взагалі не допустимо. Дуже часто елементи таких меблів прикрашаються різьбленням. Загалом, меблі в класичному стилі винні всім своїм виглядом говорити про надійність, респектабельність і достаток господарів.

Демократичніший – стиль модерну. Тут ви не зустрінете прямих кутів – вони замінені округлими формами. Девіз такої кухні є – зручність перш за все. Колірне рішення звичайно витримане в світлих пастельних тонах. Тут ви не зустрінете елементів, які б виділялися на загальному фоні і впадали вам в очі. Тут все врівноважене і спокійне, але максимально функціональне. У меблях в стилі модерну вже допускається наявність пластика, штучного каменя.

Стиль модерну – це як би перехід від класики до мінімалізму стилю хай-тек.
Своєрідним і цікавим стилем є кантрі. Для нього характерний, так само як і для  класики, використання тільки натуральних матеріалів, але, на відміну від класики, тут акцентами є плетені меблі, глиняний посуд (хоча б як декор), живі квіти. Цей стиль найбільше підходить тим, хто міській суєті віддає перевагу над затишком і втихомиреністю сільського життя.

Модне віяння останніх років – стиль хай-тек. Для нього характерний граничний мінімалізм, при цьому максимальна функціональність повинна бути збережена. Тут признається тільки два матеріали – метал і скло. Звичайно, допускається використання пластика. Як метал використовується сатинована сталь і частіше анодований алюміній. Ознака стилю – легкість і невагомість інтер'єру. Найчастіше колірна гамма стилю хай-тек знаходиться в межах світлих тонів, але останнім часом з'являється дуже багато меблів самих різних забарвлень – від чорного до червоного.

Вибираючи стильове рішення вашої майбутньої кухні, спирайтеся, перш за все, на свій смак, враховуючи ті функції, які повинна буде виконувати кухня у вашому будинку.