Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Як розширити кухню?

PDF Печать E-mail
27.08.2011 08:11

Варіантів для розширення кухні багатоЗамислюючи ремонт в квартирі, нам завжди хочеться щось змінити. Прекрасним варіантом зміни обстановки є перепланнування.

Здебільшого ми є володарями не дуже великих кухонь, адже так хочеться, і приготувати вечерю на ній з комфортом, і пообідати із задоволенням, і з рідними поговорити, і гостей своїми кулінарними шедеврами пригостити. Саме тому дуже багато хто починає перепланування своєї квартири саме з кухні. Варіантів для розширення кухні багато і залежить спосіб розширення від того, щоб ви хотіли одержати в результаті. Найпоширеніший спосіб – це знос стіни між кухнею і прилеглою до неї кімнатою (найчастіше це вітальня або їдальня). Якщо ж ви повністю прибирати стіну не хочете, то в ній просто можна зробити великий арочний отвір або декілька отворів, розділених колонами – такий варіант виглядає дуже ефектно, причому зони кухні і вітальні залишаються і розмежованими і в той же час збільшуються візуально за рахунок перспективи в сусіднє приміщення.

В тому випадку, якщо стіну ви прибираєте повністю, розділити простір кухні і вітальні (або їдальні) можна за допомогою, наприклад, барної стійки, яка одночасно буде і розмежовувати приміщення і як би підкреслювати їх єдність. Також варіантом може стати подіумне розташування робочої зони кухні. Хороший варіант – різне світлове оформлення двох зон.

Сьогодні найпоширенішими кухонними меблями є модульні. Саме такі меблі з великою кількістю модулів, які можуть бути найнесподіванішої форми і забарвлення, допоможуть вам заповнити весь вільний простір зони кухня-вітальня.

Ще один типовий варіант розширення кухні – за рахунок комори, коридору або санвузла. У разі злиття комори або коридору і кухні просто переносяться стіни: вони або зовсім забираються, або з них формуються колони, які, наприклад, можна «прикрасити» поличками або живими квітами. У тому ж випадку, якщо ви вирішите пожертвувати розмірами санвузла, вам доведеться ванну замінити душовою кабіною, а сам санвузол зробити суміщеним. В цьому випадку ви зможете зберегти зручність і функціональність санвузла, при цьому збільшивши корисний простір кухні. При цьому наявність стояка і вентиляційного короба проблемою не будуть: і те і інше можна перетворити на колони з виступами або поличками.

Перетворити кухню на кухню вашої мрії дуже просто, головне прикласти до цього максимум фантазії і зусиль.