Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Тенденції сучасних кухонних меблів

PDF Печать E-mail
27.08.2011 08:21

Сучасна кухня в класичному стиліПравильно оформлена кухня з правильно підібраними меблями здатна стати тим місцем, де ви із задоволенням проводитимете більше вільного часу, розмовляти з друзями, обговорювати новини і будувати плани на майбутнє.

Без меблів важко собі уявити не тільки сучасний, але і взагалі будь-який будинок. Саме тому вони граєють важливу роль в оформленні практично будь-якого інтер'єру і саме вони допомагають організувати і оформити простір. Сьогодні меблева індустрія розвивається дуже швидкими темпами, прагнучи догодити всім своїм потенційним покупцям.

Так які ж меблі сьогодні затребувані? Перш за все, це класика – меблі, фасади яких виконані з натурального масиву. Такі кухні не здають своїх позицій тому, що вони красиві, натуральні і безпечні. Слідуючи тенденціям, міняються тільки види обробки, форми фасадів.

Також популярними залишаються меблі із зігнутими фасадами, різьбленням і карнизами.
Ультрамодні меблі з металу і скла знаходяться на піку своєї популярності. Для кухонь в стилі «хай-тек» взагалі характерне виготовлення практично всіх частин меблів з металу і скла. Для інших же стильових вирішень металевими можуть бути зроблені фурнітура, елементи фасадів, стільниці, ніжки підлогових шаф. Метал і скло можуть бути як матовими, так і глянсовими. Також для сучасних меблів властиво наявність дзеркальних поверхонь. Кухонні меблі, виготовлені з металу і скла високотехнологічні, функціональні і красиві.

Міцні позиції завойовує пластик. Звичайно ним покриваються поверхні з МДФ. Переваги сучасного пластика величезні. Він наноситься на поверхню МДФ в декілька шарів. Поверхні з пластиковим покриттям надзвичайно практичні і надійні, крім того, вони красиві. Пластику можна додати будь-яку структуру, колір; він не вимагає особливого догляду. Причому пластик може бути не тільки з глянсовою поверхнею, але і матовим, і таким що навіть імітує натуральний камінь або деревину.

Для отримання кольорових поверхонь також часто використовують емалеві покриття для МДФ.
Що ж до колірного рішення кухонь, то воно звертається до чистоти кольорів: наймодніший колір цього сезону – білий з безліччю його відтінків. Це правило, мабуть, не торкається тільки натурального дерева і яскравих прінтів і стікерів на шпалерах. Натуральне дерево сьогодні в моді темних тонів, а прінти і стікери, навпаки, яскравих і соковитих: синій, лимонно-жовтий, насичений колір зелені, яскраво-рожевий.