Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Колірна гамма в інтер'єрі кухні

PDF Печать E-mail
26.11.2011 13:39

Колірна гамма в інтер'єрі кухніКухонне приміщення у звичайній квартирі, найчастіше з незначною площею. А тому необхідно прикласти максимальну кількість дизайнерських хитрощів, щоб повною мірою «обіграти» простір кухні.

Так до хитрощів в колірному оформленні інтер'єру кухні відноситься і оформлення інтер'єру кухні в червоний колір. Даний варіант не випадковий. Вчені давно довели той факт, що відтінки червоного, а також жовтого і оранжевого пробуджують, і підсилюють апетит під час їжі, сприяють кращому засвоєнню їжі.
Колір здатний не тільки створювати якусь емоційну атмосферу, але і візуально коректувати розміри приміщення, а тому не бажано в малогабаритній кухні використовувати у великій кількості насичені відтінки. Якщо на кухні тільки готують, а їдять в їдальні, то у такому разі червоний буде доречніший для їдальні, а кухонний інтер'єр як варіант можна оформити в "освіжаючих", холодних відтінках зеленого або синього, які асоціюються із здоров'ям, природою, природністю.

Якщо перед власниками житла не стоїть завдання основну увагу привернути до кухні, тоді можна оформити це приміщення в єдиній колірній гаммі з рештою інтер'єру. При такому варіанті допускається забарвлювати стіни кухні в яскравіші відтінки, ніж стіни житлових кімнат.

Перш ніж купити кухнонний гарнітур необхідно продумати, щоб колір майбутньої мебелі поєднувався з рештою інтер'єру. Кухня може стати дуже нарядною, якщо ви розмістите на тлі ясно-жовтої стіни, забарвлені в світлі пастельні відтінки предмети кухонних меблів.