Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Чи можливий недорогий ремонт кухні?

PDF Печать E-mail
25.06.2011 21:02

затишна кухняКухня — те місце в будинку, де більшість людей часто відчувають найпозитивніші за день емоції. І це недивно, адже затишна кухня, як правило, розташовує до так люблених всіма дружнім розпиттям чаю і задушевним розмовам. Проте, повною мірою насолодитися цим можна лише на хорошій, чистій, відремонтованій кухні. Адже якщо кухня представляє з себе брудну кімнатку з обідраними шпалерами і кахлем, що відвалився, ні про який затишок не може бути і мови! Тому необхідно періодично проводити ремонт кухні, для додання їй чистого і охайного вигляду.

Кожен дбайливий господар, задумавшись про це, відразу задається питанням: як зробити так, щоб ремонт кухні не дуже сильно вдарив по кишені? Адже більшість людей далеко не мільйонери, і витрачати гроші даремно їм просто недозволенно. Звичайно, це логічно і розумно.

І так, у відповідь на таку думку можна сміливо сказати: недорогий ремонт кухні можливий. І не тільки недорогий, але і такий, котрий можна зробити самостійно. Спершу слід чітко продумати питання дизайну: адже для того, щоб зробити свою кухню затишною, потрібно наперед точно знати, які використовуватимуться матеріали, який колір і текстуру вони матимуть. Зробити це може кожна людина, що володіє певним відчуттям смаку.

Далі слід, власне, купити вибрані для ремонту кухні матеріали. Як правило, якщо вам буде потрібен стандартний косметичний ремонт, список їх буде не дуже великий: фарба, кахляна плитка і клей для неї. Купивши матеріали, необхідно підготувати кухню для майбутнього ремонту. Слід винести з кухні всі предмети, які можуть перешкодити, або, якщо цього зробити не можна, накрити їх поліетиленом щоб уникнути поганення фарбою.

Тепер можна приступати безпосередньо до ремонту. Можна, звичайно, залучити для цієї справи фахівців, але це вийде дорожче, адже мета в даному випадку — зробити все за мінімальною ціною. Кахляна плитка легко може бути видалена кожною людиною — для цього потрібно скористатися ножем, молотком і зубилом. Пофарбувати стіни і стелю також під силу кому завгодно. Покласти плитку буде трохи важче, але безліч статей в інтернеті допоможуть справитися і з цим.

Закінчивши ремонт, можна не тільки насолоджуватися оновленим видом своєї кухні, але і гордитися тим, що все це було зроблено вручну і самостійно.