Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Сучасні тенденції в дизайні кухні

PDF Печать E-mail
28.06.2011 05:46

Ідеальна кухняТехнологічний прорив у розвитку матеріалів і технологій дозволив зробити кухню більш здійсненою. Ідеальна кухня є зручним, практичним і технологічним приміщенням. У кухні все повинно бути лаконічно: нічого зайвого. Не можна відповісти однозначно на питання про найпоширеніший стиль кухні. Кожен вибирає свій стиль, поєднуючи декілька або залишаючись вірним якому-небудь одному напряму.

Все ж таки найбільш сучасними і модними вважаються кухні в стилі мінімалізму. Головна вимога до матеріалу для кухонних меблів - міцність і простота у відході. "Поза часом" завжди залишаються меблі з масиву дерева. Її класичні форми і кольори ніколи не втратять своєї актуальності. Також поширений в обробці кухонних меблів МДФ.

МДФ володіє міцною і привабливою глянсовою поверхнею. Крім того, він успішно поєднується з блиском металу. Не втрачає своєї актуальності і пластик. Його перевага - дешевизна, але воно поєднується і з його непоганими експлуатаційними характеристиками. Нарешті, набирають актуальність кухні з акрилового каменя. По міцності і довговічності їм немає рівних. Але цей матеріал достатньо дорогий. Актуальними кольорами сьогодні вважаються спокійні м'які тони. Вони не стомлюють око. Щоб додати своїй кухні настрій, можна використовувати яскраві набори посуди, кухонні рушники і приладдя. Проте, самі фасади меблів краще витримувати в м'яких кольорах. Як ми вже говорили, головною тенденцією сьогодні є прагнення до мінімалізму і простоти.

Звичайно, розкішна класика є безсмертною. Але все таки варто дотримуватися мінімалізму в меблях і робити акценти на дрібних деталях кухні. Нерідко кухня робиться як частина житлового приміщення. Тобто ніяких перегородок або стін. Така єдність простору значно збільшує площу квартири зорово. Проте, воно вимагає і дотримання єдності стилю не тільки кухні, але і всіх приміщень. Не менш ефектно виглядає і етнічний стиль в декорі кухні. Заснований він на натуральних матеріалах, що добавляє йому ще декілька плюсів.