Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Меблева фурнітура

Меблеві фасади, різновиди за матеріалом.

PDF Печать E-mail
03.10.2012 13:13

Меблеві фасади, різновиди за матеріаломМеблеві фасади виготовляються з таких матеріалів як: ДСП, МДФ, деревний масив, а також алюмінієвий профіль, кожний з яких володіє певними властивостями, характеристиками. Які ж плюси і мінуси того або іншого варіанту?

Безумовно, найбільш популярними є фасади меблеві, виконані з ДСП. Вартість їх вигідна і доступна, при цьому вони достатньо надійні і довговічні. Асортимент таких виробів широкий і різноманітний, а тому можна підібрати найбільш відповідний по відтінку і фактурі варіант.

Подробнее...
 

Основні дефекти меблів

PDF Печать E-mail
24.11.2011 14:28

Основні дефекти меблівПотрапляючи в шикарний салон меблів, найбільше хочеться сподіватися, що тут продають якісні товари. Згідно з результатами багатьох опитувань, в трьох випадках з десяти покупці стають володарями браку, упакованого в красиві коробки. Якщо не хочете поповнити число нещасних споживачів, радимо вивчити можливі дефекти м'яких і твердих меблів. Не дарма ж в народі говорять: якщо знати проблему в обличчя, вирішити її буде нескладно.

Подробнее...
 

Фурнітура для різних типів меблів

PDF Печать E-mail
13.06.2011 11:09

Існує два основні види фурнітури, кожний з яких застосовується для проведення певних видів робіт. Одним з видів є лицьова фурнітура, до якої відносять різні ручки, ніжки і замки. Другий вид визначають як кріпильну фурнітуру, і до цієї категорії належать скоби, шарніри і петлі, стягування, що направляють смуги для ящиків і тому подібне. Меблі, для виробництва яких виготовлений найширший асортимент різного виду фурнітури, призначаються для кухні. У наш час при виробництві меблів для кухонь використовують цілий список різноманітних пристосувань, здатних забезпечити максимальний комфорт при мінімальних зусиллях з боку споживача. Для цих цілей були створені різні утримувачі, рейлінги, доводчики, демпфери і петлі.

Подробнее...