Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Меблеві фасади, різновиди за матеріалом.

PDF Печать E-mail
03.10.2012 13:13

Меблеві фасади, різновиди за матеріаломМеблеві фасади виготовляються з таких матеріалів як: ДСП, МДФ, деревний масив, а також алюмінієвий профіль, кожний з яких володіє певними властивостями, характеристиками. Які ж плюси і мінуси того або іншого варіанту?

Безумовно, найбільш популярними є фасади меблеві, виконані з ДСП. Вартість їх вигідна і доступна, при цьому вони достатньо надійні і довговічні. Асортимент таких виробів широкий і різноманітний, а тому можна підібрати найбільш відповідний по відтінку і фактурі варіант. Важливо відзначити, що ДСП, часто, обробляється за допомогою спеціалізованих засобів, деякі з яких можуть, згодом, негативно вплинути на здоров'я людини. А тому перед придбанням подібного фасаду важливо обов'язково вивчити відповідний сертифікат, підтверджуючий його якість і безпеку.

Не меншою популярністю користуються і фасади МДФ, тим більше що це недорогий, але в той же час екологічно чистий матеріал. Що важливо, елементи, створені з МДФ можуть бути використані практично в будь-якому приміщенні, адже вони вологостійкі, не вигоряють і відрізняються відмінною міцністю.

Найбільш довговічними є елементи з МДФ і ДСП оброблені методом формування поста. Для цього основні елементи покриваються ламінатом або пластиком і обробляються під високим тиском. Це дозволяє зробити конструкцію міцнішою, надійнішою і стійкішою до дії негативних чинників.

Останніми роками актуальними стають і алюмінієві конструкції, тим більше що в їх міцності і надійності вже точно можна не сумніватися. Як правило, це оптимальні фасади для кухні і ванної кімнати, а все через те, що ці приміщення відрізняються підвищеною вологістю.

І, звичайно ж, не втрачають своєї актуальності і фасади з цілісного масиву. Переваг подібного рішення багато: такі елементи практичні, красиві зовні і довговічні. Єдиний недолік — висока вартість, адже далеко не кожен здатний віддати істотну суму, за хоч і якісну, але дорогу конструкцію.