Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Основні дефекти меблів

PDF Печать E-mail
24.11.2011 14:28

Основні дефекти меблівПотрапляючи в шикарний салон меблів, найбільше хочеться сподіватися, що тут продають якісні товари. Згідно з результатами багатьох опитувань, в трьох випадках з десяти покупці стають володарями браку, упакованого в красиві коробки. Якщо не хочете поповнити число нещасних споживачів, радимо вивчити можливі дефекти м'яких і твердих меблів. Не дарма ж в народі говорять: якщо знати проблему в обличчя, вирішити її буде нескладно.
Що взагалі може впливати на якість меблів? Міркуючи із цього приводу, фахівці називають неякісну деревину і метали, які стали основою для виготовлення диванів, стільців або шаф. Крім того, на якість меблів впливають характер збірки товарів, а також якість їх обробки спеціальними речовинами. Дефекти меблів (різного роду подряпини, вм'ятини або невідповідність форм елементів) можуть бути як зовнішніми так і внутрішніми. Якщо йдеться про перший варіант, проблем немає. Покупець може у будь-який момент відмовитися від покупки таких виробів. Інша справа, якщо мова заходить про внутрішні дефекти. Відразу їх побачити не вдасться.

Якщо майстри неправильно обробили деревину, їх недоробка обов'язково дасть про себе знати найближчим часом. Можливо, що на дивані або на ліжку з'являться защипи, вм'ятини або розшарування дерев'яних дощок. Отже при виборі товарів з дерева уважно стежите за тим, щоб їх поверхня була зачищеною.

Покупка меблів – це дуже важливий процес. Тому, якщо ви впевнені, що розібралися з дефектами обробки виробів, не втрачайте час і переходьте до вивчення дефектів. Перш за все, йдеться про зазори і перекоси. До дефектів фурнітури фахівці відносять сліди корозії і подряпини. Оцінюючи властивості меблів, перше, на що потрібно звернути увагу, — твердість плівки і рівномірне фарбування дерева.