Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Покупка офісних меблів: на що звертати увагу?

PDF Печать E-mail
Автор: Алла ДАХНО, meblidom.net   
08.05.2014 05:49

Вибір офісних меблів вимагає виконання ряду вимог, інакше існує ризик зниження працездатності колективу. В першу чергу, потрібно брати у увагу кількість людей, які повинні бути розміщені на певній площі. Тому варто ретельно продумати поєднання габаритів і розстановки меблів в офісному приміщенні. Потрібно розуміти, що офісні меблі повинні витримувати серйозні навантаження і покупку варто здійснювати, виходячи з критеріїв надійності, довговічності і міцності.

Щодня в офіс приходять клієнти, потенційні і реальні партнери і, щоб у них склалося позитивне враження про організацію, фірму або підприємство, меблі і загальний інтер'єр офісного приміщення повинен відрізняться солідним зовнішнім виглядом.

Ідеальним варіантом, стверджує газета Поступ, стануть офісні меблі хорошої якості за невеликі гроші. Ви можете подумати, що такого бути не може. Проте, якщо ви готові згаяти свій час і сили, то напевно досягнете бажаного результату у пошуках.

Стандартний набір меблів для одного співробітника складається всього з чотирьох предметів. Це стіл, крісло, тумба і шафа для зберігання документів. Перед покупкою підрахуйте кількість співробітників, які працюватимуть в офісі і накиньте схематичний план розташування меблів в офісі. При цьому пам'ятаєте, що в офісі повинне залишатися місце і для відвідувачів. Спробуйте зобразити різні варіанти розміщення меблів. При цьому можна задуматися над покупкою не тільки найзвичайніших столів, але і подвійних і кутових. Якщо офіс відрізняється просторою площею, то доцільно поставити офісні спеціальні перегородки.

Не зайвою буде перевірка якості вподобаних вам меблів. На ваше прохання продавець зобов'язаний пред'явити сертифікати якості. Однією з головних вимог до офісних меблів є її довговічність. Якщо на меблях в торговому залі ви виявите певні вади, то це вже свідчить про їх не зовсім хорошу якість. Адже їх ще не використовували. Можна тільки уявити, що трапиться з цими меблями в процесі експлуатації.

Як правило, офісні меблі виготовляють з плит ДСП або ДВП, на які наноситься поверхневий шар. Таким меблям не страшні деформації. Найбільш прийнятним варіантом обробки офісних меблів вважається меламін через високі показники зносостійкості.