Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Корисні поради з організації простору і зберігання речей у ванних кімнатах

PDF Печать E-mail
Автор: Аманда СТРОГОВА   
22.09.2013 07:45

Якщо у вас немає можливості займатися ремонтними роботами, а хочеться щоб ваша ванна кімната була просторою, затишною і місткою, вам допоможуть поради та ідеї з організації простору і зберігання речей. Де і як зручніше зберігати все необхідне приладдя?

Можна поставити вузьку, але високу шафу або стелаж. Туди поміститься немало речей і приладдя і багато місця він не займе. Речі, якими користуєтеся найчастіше, розташуйте на середніх і нижніх полицях, а на верхні можна прибрати менш необхідні предмети. Полиці з речами, які не хотілося б тримати на виду, можна завісити доповнюючими загальний інтер'єр шторками.

Простір на полицях можна організувати, розділивши предмети на групи і помістивши кожну групу в окремий кошик, коробочку або контейнер. Так само можна розділити місце в шафі на полиці за розмірами предметів. Таку шафку можна поставити поряд з раковиною або в стороні від проходу.

Не часто використовуване приладдя можна розмістити і на полці, зробленій над вхідними дверима, що так само вирішить проблему браку місця. Рушники можна вішати на декілька рушникосушарок, розташованих на внутрішній стороні дверей.

Читайте також: Посуточная аренда квартир в Москве пользуется успехом

А якщо у вас велика сім'я, то більше підійде не рушникосушарка, а вішалка з гачками. На неї вміщається значно більше рушників. Вішалка може бути з полицею, на якій можна зберігати  чисті рушники. Їх краще укласти в корзину або коробку, скрутивши рулоном. Такий спосіб зберігання займає менше місця.