Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Де зберігати банне приладдя у ванній кімнаті

PDF Печать E-mail
Автор: Діана ВЕЙС   
22.09.2013 08:02

Банне приладдя, яким ви користуєтеся щодня, зручніше зберігатиме в зоні легкого доступу. Для цього можна над ванною підвісити багаторівневу корзину для зберігання фруктів. Вона дуже містка, займає мінімум простору і оригінально виглядає.

Для зберігання такого приладдя як губки, мочалки, мило можна використовувати гратчасту полицю, яка кріпиться на ванну. Легке банне приладдя можна зберігати в контейнерах на присосках, розташованих на стіні. Або як варіант встановити дві щаблини для штори в душі по обидві сторони ванни. На одній буде завіска, а іншу можна використовувати для зберігання банного приладдя. Для цього достатньо підвісити на гачки від завіски кошика або контейнера (краще сітчасті або з дірочками на дні, щоб в них не скоплювалася вода). На ці ж гачки можна вішати і мочалки.

Як краще розмістити косметику, шпильки та інші дрібні предмети усередині тумбочок, висувних ящиків? Простір у висувному ящику можна розмежувати за розмірами предметів або розкласти всі дрібні предмети по контейнерах. Таким чином, буде зручніше і зберігати і знаходити потрібне.

У тумбочці можна встановити висувні корзини, що полегшить доступ до предметів, які знаходяться в них.

Заповнити можна не тільки простір в шафі або тумбочці, але і використовувати по максимуму двері. Двері можна забезпечити додатковими поличками, корзинами, гачками, магнітними стрічками, рейлінгами і т.п. На магнітних стрічках можна зберігати дрібні металеві предмети і шпильки.

За матеріалами esintatli.com.