Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Як оптимально облаштувати ванну кімнату

PDF Печать E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
22.09.2013 07:27

Ванна кімната - це особливе місце в кожній квартирі. Відвідуємо ми його досить часто і кожного разу стикаємося з однією і тією ж проблемою – це обмежений простір. Думаю, багатьом хотілося б мати простору ванну кімнату, в якій би знайшлося місце для всіх потрібних нам речей і корисних дрібниць. Але внести зміни в планування має можливість далеко не кожен. Як же грамотно розпорядиться цим маленьким простором?

Якщо вам належить робити ремонт, то за допомогою дизайну інтер'єру ванної кімнати можна збільшити простір як візуально, так і функціонально. Одне з популярних рішень – це поєднання санвузла. Не варто завантажувати ванну шафами і масивними навісними полицями, можна зробити ніші в стіні або використовувати полиці з прозорих матеріалів, наприклад з скла. Краще віддати перевагу кутовим полицям.

Якщо ви вирішили помістити навісну шафку, то хай її фасад буде дзеркальним, що зорово збільшуватиме простір. В деяких випадках доцільніше буде замінити громіздку ванну душовою кабіною.

Можна прибрати раковину. Якщо необхідність в раковині висока, пропоную зупинитися на прозорій раковині, раковині з місцем для пральної машини або раковині вбудованої в тумбу.  

Хоча пральну машину краще встановлювати на кухні або в коридорі, не тільки з економії простору ванної кімнати, але і унаслідок збільшення її терміну служби. Висока вологість може негативно відобразиться на технічному стані пральної машини.

Звільніть простір на підлозі, щоб ванна виглядала вільнішою. Крупна плитка на підлозі так само зорово збільшить простір. Щоб візуально розширити ванну кімнату рекомендуємо зупинитися на світліших тонах і прозорих матеріалах. Важливу роль грає освітлення. Краще використовувати як стельові, так і настінні освітлювальні прилади, підсвічування дзеркал.