Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

CARVEX: ремонт авто плюс запчастини в асортименті

PDF Печать E-mail
Автор: http://meblidom.net   
14.05.2018 16:22

Відразу після того, як автолюбитель стає власником транспортного засобу, він починає підшуковувати надійний автосервіс. Гарну репутацію має майстерня CARVEX: тут є все, що може знадобитися автомобілю.Першочергово, майстерня – це повноцінний автосервіс, де здійснюється як профілактичний технічний огляд засобу пересування, так і його ремонт. Сучасне оснащення – підйомники, діагностичне обладнання, інструментарій в асортименті – дозволяють майстрам здійснювати ремонт автомобілів будь-якої марки і будь-якого рівня складності.

 

Серед послуг, які пропонує CARVEX:

  • заміна олив,
  • шино монтаж,
  • ремонт двигуна, електроніки, підвіски і так далі,
  • заміна глушника, зчеплення,
  • комп’ютерна діагностика,
  • техогляд тощо.

В окремому розділі на сайті представлені autovaruosad – автозапчастини від найвідоміших світових брендів. Серед іншого – шини і акумулятори, моторні оливи і технічні рідини, а також будь-які запчастини до іномарок і вітчизняних авто.

Ще одна популярна послуга від CARVEX – виклик евакуатора. Такий сервіс може знадобитися кожному автолюбителю. Зокрема, послугою можна скористатися, якщо в дорозі виникли проблеми із запуском двигуна, в салоні чути сторонні запахи, під час руху виникає скрегіт, є проблеми з гальмуванням. У таких та інших випадках, слід зателефонувати в компанію і отримати консультацію телефонічно або ж замовити буксир чи евакуатор, який відтранспортує авто за вказаною його власником адресою.

CARVEX пропонує на власному досвіді переконатися, що вибрати все, що потрібно для чотириколісного транспорту, можна в одному місці. Для постійних клієнтів Центр технічного обслуговування пропонує хороші знижки. Автовласники можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу від авто експертів та гарантії на виконані роботи.

Оновлено 14.05.2018 16:28