Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Барні стільці для домашнього інтер’єру: якій моделі надати перевагу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.07.2018 07:43

Для оформлення домашнього простору застосовуються найрізноманітніші предмети меблів. Серед них і барні стільці – популярний варіант облаштування кухонного інтер’єру, де розміщена барна стійка або високий стіл. Найчастіше стільці такого виду можна зустріти у так званих квартирах-студіо, адже вони володіють властивістю зонувати простір. Тобто, використовуючи такі предмети, можна розділити зони кухні і їдальні.

Виробники такої продукції пропонують величезний вибір барних стільців. Купити їх можна і онлайн, приміром, завітавши на сайт компанії yourbarstoolstore.com. Тут можна придбати стільці як зі спинкою, так і без неї – так звані backless bar stool, а також іншу продукцію. Спинка – це досить зручно, але якщо кухня має скромні габарити, то ліпше обрати моделі без неї.

Підшуковуючи модель, експерти радять звертати увагу на низку інших факторів. Зокрема, визначальною є висота ніжок. Аби підібрати оптимальну висоту, слід орієнтуватися на розміри стола чи стійки. Найкращий варіант – виріб з регульованою висотою. Також варто, аби стілець гармонував зі стилем, у якому виконані як кухня, так і інші предмети кухонного інтер’єру.

Що стосується матеріалів, то нині можна вибрати вироби із:

  • металу,
  • дерева,
  • акрилу,
  • пластику.

Металеві та дерев’яні моделі – найміцніші. Акрилові та пластикові приваблюють доступною ціною і розмаїттям кольорів.

Щодо матеріалу оббивки, то фахівці радять звернути увагу на моделі із м’яким місцем для сидіння. В якості оздоблення виробники пропонують шкіру, шкірзамінник на спеціальну міцну тканину.

Важливими елементами конструкції є додаткові елементи, такі, як, до прикладу, підніжка. Це дуже зручно, тому вибирайте самі такі моделі. Варто також потурбуватися на спеціальні накладки на ніжки – аби не пошкодити підлогу. І, звичайно, барні стільці мають бути зручними. Тому, перш ніж купувати, не зайвим було б їх протестувати.