Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Барні стільці: види, матеріали, особливості вибору

PDF Печать E-mail
Автор: Дана ЮРЧЕНКО   
06.02.2018 08:17

Барні стійки все частіше використовуються не лише в закладах громадського харчування, але й в домашніх інтер’єрах. Багато власників помешкань на власному досвіді переконалися в таких перевагах цих сучасних предметів меблів, як:

  • зручність,
  • надійність,
  • гарний зовнішній вигляд.

Окрім того, маючи у своєму розпорядженні барну стійку зі стільцями, можна розділити кухню чи їдальню на зони.

Виробники цієї продукції пропонують барні стільці декількох видів. Найпростішим варіантом є моделі без спинки. Вони є доступними в плані вартості і займають мало місця, тому є хорошим варіантом для невеликих приміщень. Щоправда, сидіти на них не надто зручно. Оптимальним варіантом є стільці зі спинкою, особливо, якщо за барною стійкою доводиться не лише споживати їжу, але й працювати, до прикладу, за екраном монітору. Також на ринку представлені максимально комфортні моделі не лише зі спинкою, але й з підлокітниками. Також є можливість придбати складні моделі, які, за потреби, складаються і ховаються в шафу або деінде.

Вибираючи барні стільці, в тому числі і на сайті superior chair company, слід звернути увагу на декілька моментів. Зокрема, спеціалісти радять надати перевагу виробам, які мають підніжку. По-перше, це зручно, по-друге, підніжка робить усю конструкцію більш стійкою. Окрім того, важливим нюансом є матеріали, з яких виготовлено цей предмет інтер’єру. Виробники пропоную стільці металеві та дерев’яні, які користуються найбільшим попитом. Перші – надзвичайно міцні та надійні. Дерев’яні – створюють атмосферу тепла і домашнього затишку. Також є змога придбати пластикові варіанти (щоправда, вони недовговічні), а також плетені з лози чи ротангу моделі. Для оббивки найчастіше використовують тканину, шкіру або шкірзамінник.

Вибираючи моделі, слід враховувати стиль, в якому виконана кухня та всі інші предмети інтер’єру.