Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Ритуальні пам'ятки: від граніту до цементу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.05.2014 05:05

Ритуальний пам'ятник являє собою унікальний виріб, здатний увічнити пам'ять про померлу близьку, рідну людину. Майстри, які виготовляють пам'ятники допоможуть віддати належну шану людині, над яким буде підноситися творіння їх рук. У майстерні пам'яток можна замовити гранітний, залізобетонний або будь-який інший монумент на могилу покійного, висловивши, таким чином, свою подяку і біль втрати по спочилій людині. Чималий попит, зокрема, на спроектовані і виготовлені за індивідуальними ескізами ритуальні вироби. В ритуальній майстерні допоможуть втілити будь-який задум в реальність.

Кваліфіковані скульптори, різьбярі й художники вкладають все своє вміння, професіоналізм у кожен пам'ятник. Серед пропонованого асортименту продукції, зокрема, і пам'ятники з натурального природного каменю. Монументи з природного каменю відрізняються особливою міцністю, зносостійкістю, довговічністю, стійкі до морозу, забруднень. Майстри, переважно, працюють з такими різновидами природного каменю, як габро, кольоровий граніт, а також лабрадорит. Граніт габро, приміром, у відшліфованому вигляді - чорного кольору, має дрібну зернистість сірих вкраплень (відтінки можуть бути різними, залежно від родовища каменю).

Кольорові граніти, лабрадорит використовують, переважно, як оздоблювальний матеріал. Лабрадорит є дуже красивим каменем чорного (може бути і сірого) кольору, теж має грубозернисту структуру. Яскраво блакитні, сині, або золотисті «вогні», особливо на темному тлі виглядають надзвичайно ефектно, надають каменю незвичайної чарівності. Залежно від місця залягання родовища граніту, камінь відрізняється широкою кольоровою гамою, різним структурним малюнком поверхні. Кожен вибирає по своєму естетичному смаку, який саме надгробний пам'ятник встановлювати.

Вартість ритуального виробу буде визначатися ціною самого каменю, а також різьблених робіт, художнього оформлення пам'ятника. Замовити можна як недорогий пам'ятник, так цілий меморіальний комплекс за індивідуальними параметрами. Виготовляють гранітні пам'ятники у кілька етапів. Ритуальні гранітні вироби мають багато переваг, тому й користуються такою популярністю у замовників. Замовити можна також огорожу, стіл, лавку або плитку для цоколя і т.п.