Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

IKEA: складання меблів цієї марки довіряємо професіоналам

PDF Печать E-mail
Автор: meblidom.net   
06.02.2018 16:55

Вибираючи меблі для помешкання, частина покупців надає перевагу продукції відомої марки IKEA, якій притаманні такі риси, як:

  • надійність,
  • привабливість,
  • висока якість,
  • широкий асортимент,
  • практичність тощо.

Нині можна купить меблі Ікеа в асортименті. Серед покупців користуються популярністю не лише кухні цієї марки, але й предмети для вітальні, спальні, кабінету, дитячої кімнати тощо. Також шведський виробник пропонує моделі для розміщення оргтехніки, облаштування ванної кімнати, набори м’яких меблів. Контроль на будь-якому етапі виробництва цієї продукції дозволяє виробнику пропонувати на ринку справді якісний конкурентоздатний товар.

Ще одна особливість продукції бренду в тому, що меблеві гарнітури легко складаються, якщо точно слідувати вказівкам інструкції. Тобто, матеріали і фурнітура підібрані настільки точно, що всі отвори і кріплення ідеально співпадають. Тому при складанні меблів практично не виникає ситуацій, коли доводиться підрізати деякі деталі чи свердлити додаткові отвори. Незважаючи на це, самостійне складання меблів шведської марки не завжди буває успішним, тому все ж таки варто довіряти таку відповідальну роботу професіоналам. Адже неправильний підхід до складання може значно скоротити термін використання меблів IKEA.

Отож, більшість покупців, придбавши меблі цієї марки, звертаються до спеціалістів, до прикладу, в компанію IKEA Assembly NYC, які транспортують покупку до місця призначення і складуть комплект максимально швидко і акуратно, враховуючи ті чи інші параметри і розміри. Процес складання передбачає в першу чергу монтаж конструкції, установу ящичків, панелей, поверхні, декоративних компонентів. Окрім складання шафок та інших предметів, майстри також здійснюють їхні кріплення до стін. А також підключають системи освітлення, формують вирізи під мийку, вбудовують побутову техніку, а також виконують низку інших робіт.