Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

IKEA придумала меблі для геймерів

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.02.2021 09:09

Найбільша в світі компанія з продажу меблів і товарів для дому IKEA спільно з брендом Republic Of Gamers (ROG), який належить компанії Asus, придумала меблі для геймерів. Пілотна колекція буде доступна для продажу в Китаї наприкінці січня 2021 року. Про це стало відомо з публікації в німецькому блозі IKEA.

Розробники придумали для любителів ігор більше 30 нових продуктів, включаючи спеціальні столи, Стільці, системи для зберігання речей і аксесуари. За планами, товари надійдуть в більшість магазинів компанії восени 2021 року. Так, покупці зможуть придбати стільці з високими узголів'ями, Тримачі для телефону і склянок, а також столи з отворами для проводів і лампи. В якості основних кольорів розробники вибрали чорний і білий.

Виявилося, що фахівці працювали над колекцією в Шанхайському офісі IKEA у співпраці з професійними геймерами і любителями. Вони відзначили, що таким способом хотіли краще зрозуміти потреби користувачів і створити в їх будинках комфортне місце для ігор.

Раніше в січні стало відомо, що IKEA почне продавати запчастини для своїх товарів, що допоможе продовжити їм термін служби. Представник компанії зазначила, що споживачі зможуть оновити меблі, купивши в магазинах нові чохли або ніжки від дивана. Таким способом IKEA хоче перейти на безвідходне виробництво і мінімізувати шкоду, заподіяну навколишньому середовищу.