Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Жінка перетворила свій будинок в декорації кіно 1950-х

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.09.2021 07:01

Мешканка Фенікса (штат Арізона, США) перетворила старий храм оселі, оформлене в стилі 1950-х років, і кожну кімнату обставила антикваріатом. Незвичайний об'єкт нерухомості зацікавив навіть представників кіноіндустрії в якості декорацій для зйомок історичного кіно. Деталями поділилося видання Daily Mirror.

На перетворення будинку 25-річна Рошель Анвік (Rochelle Anvik) і її 30-річний чоловік Метт Анвік (Matt Anvik) витратили 36 тисяч фунтів стерлінгів (49,9 тисячі доларів, або 3,6 мільйона рублів). Зате тепер будь-хто, хто потрапить на ділянку, зможе відчути атмосферу побуту американців середини минулого століття. Зовні будинок пофарбований в яскраво-бірюзовий колір, перед входом на галявині розставлені фігурки фламінго, а у гаража припаркований блакитний Dodge Royal Lancer 1955 року випуску.

Молода жінка часто відвідувала антикварні магазини, щоб зробити з дому старовинну «скарбницю». Крім класичних меблів середини XX століття, Рошель облаштувала куточок з коктейль-баром з бамбука. В одній з кімнат можна зустріти копію сауни Елвіса Преслі. Дівчина здає будинок в оренду кінематографістам для зйомок.

“У кризу секс-шопи в плюсі”. В Україні під час локдауну скуповували костюми медсестер і презервативи

«Коли я і мій чоловік знайшли будинок в 2018 році, він був у жахливому стані. Будівлю звели в 1957 році, потім переробили в 1970-х, але оригінальна архітектура все ж збереглася. Першим старим предметом, який у нас з'явився, став телевізор. Ми замінили в ньому старий екран на плоский. Багато речей дійсно рідкісні. Здорово бачити, яким собі представляли майбутнє люди, що жили в епоху космічної гонки. Все було так барвисто. Навіть крій жіночих суконь був стильним і елегантним. Мені дуже подобається та мода », - поділилася Рошель