Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Кремлівські меблі пустять з молотка

PDF Печать E-mail
13.06.2011 17:55

Меблі з 14-го корпусу Кремля, які підлягають списанню, продадуть з аукціону. Як повідомляє РІА Новини з посиланням на прес-секретаря керівника управління справами президента РФ Віктора Хрекова, незабаром будівлю почнуть ремонтувати.

Хреков оцінив стан меблів, які планується продати, як хороший. Наразі невідомо, яку кількість предметів інтер'єру пустять з молотка. Це питання, за словами Хрекова, буде вирішене після інвентаризації.


Доходи від продажу підуть до бюджету держави, оскільки меблі числяться за федеральною держустановою.

За словами Хрекова, ремонт 14-го корпусу Кремля триватимея один-два роки. Про ремонт цієї будівлі йшлося ще в 2005 році. Тоді в інтерв'ю газеті "Московський комсомолець" керівник управління справами президента Володимир Кожин заявляв, що ремонт триватиме три-чотири роки, причому передбачалося не виселяти всіх з будівлі на цей період, а ремонтувати будівлю по секторах.

У 14-му корпусі Кремля, як повідомляється на офіційному сайті, розташовується низка управлінь адміністрації президента, зокрема прес-служба і референтура. Крім того, в будівлі знаходиться другий робочий кабінет глави держави. Там же розташовується Федеральна служба охорони.