Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Меблеві магазини і інтернет-магазини меблів.

PDF Печать E-mail
26.10.2012 22:07

Меблі для кухніКупуючи меблі, ми сьогодні стоїмо перед вибором де купувати меблі. Звичайних магазинів або інтернет-магазинів сьогодні достатньо багато, вони обіцяють привабливі умови здійснення покупок і гідно конкурують між собою на сучасному ринку. Для того, щоб визначитися з тим, який варіант для вас краще, потрібно знати основні переваги, які покупець одержує в тому або іншому випадку.

Отже, чому варто купувати меблі в інтернет-магазині?

По-перше, в цьому випадку товар, як правило, коштує на порядок дешевше, адже витрати на утримання віртуального магазину набагато менше, ніж на утримання реального, тому власник магазину сміливо може пропонувати конкурентоздатну ціну на товар.

По-друге, клієнт сам вибирає найбільш зручний для себе спосіб оплати покупки – це може бути банківський переказ на рахунок продавця, оплата електронними грошима, «традиційний» спосіб оплати – за допомогою готівки.

По-третє, це істотна економія власного часу – адже вам не потрібно їздити по всьому місту, підшукуючи вподобаний диван в потрібній колірній гаммі в меблевих магазинах. Ви можете робити це сидячи вдома, в улюбленому кріслі і з чашкою кави, причому за один вечір «пройтися» практично по всіх магазинах, що практично нереально в реальному житті. І ще – ви можете купити меблі не тільки в межах свого міста, але і в іншому місті, адже більшість інтернет-магазинів здійснюють не тільки кур'єрську доставку покупок, але і пересилку автотранспортними компаніями до вказаного покупцем пункту призначення.

З недоліків цього способу покупок можна назвати хіба що той факт, що ви не бачите товар, що купується, не можете його «помацати», сісти на диван, оцінити рівень м'якості і т.п.

Тепер стисло про переваги звичайних магазинів перед «віртуальними» аналогами.

Найперше – це можливість подивитися товар наочно, оцінити його якість.

По-друге, ви вступаєте в безпосередній діалог з продавцем, що для багатьох покупців все ще залишається важливим аргументом.

Але разом з цим, можна назвати і параметри, по яких звичайні магазини все ж таки поступаються інтернет-магазину. Це і цінова політика, і пропонований асортимент, врешті-решт – доступність цільової аудиторії.