Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

У Москві почнуть продавати меблі з картинами російських художників

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.09.2016 05:28

Компанія Depst і бренд The Idea за участю Третьяковської галереї створили лімітовану колекцію меблів з репродукціями картин російських художників. Про це йдеться на сторінці компанії в Facebook.

У лінійку увійшли комоди, шафи, столи і тумби, а як принти використані «Купання червоного коня» Кузьми Петрова-Водкіна, «Чорний квадрат» Каземіра Малевича, «Ранок в сосновому лісі» Івана Шишкіна, а також знаменита «Дівчинка з персиками» Валентина Сєрова. У продажу меблі з'явиться з 1 лютого і буде представлена ​​в магазині Depst і торговому центрі «Кольоровий». Ціни починаються від 35 тисяч рублів.

Співзасновник компанії Depst Ксенія Нуніс пояснила, що колекція меблів з картинами російських художників, в тому числі Сєрова, була задумана до епохальної виставки в Третьяковці: «Вийшло хвилююча збіг. Але, мабуть у важкі часи всі думають про мистецтво ». Вибір полотен для декору меблів Ксенія пояснила так: «Це були най-най начулися картини, ті, які нам вбивали в голову в школах і університетах, які відомі на весь світ, навіть при погляді мигцем».

Спочатку колекцію планувалося назвати на честь російського спиртного напою. «Назва« Горілка »для нас залишається яскравим символом і дуже сильним словом (наприклад, як матрьошка або чорна ікра). Ні в якому разі це не натяк на алкогольну продукцію. У колекції будуть столи, комоди, шафи, тумби », - пояснила Ксенія Нуніс і додала, що заборона на назву« Горілка »надійшов від меблевої фабрики, а не Третьяковської галереї, як написали деякі ЗМІ.

Валентин Сєров - майстер портрета, один із значущих представників російського реалізму і неокласицизму. Серед його найвідоміших полотен - «Дівчинка з персиками», «Викрадення Європи», «Дівчина, освітлена сонцем», портрет Миколи II.