Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Дизайнерські меблі створять за допомогою 3D-принтерів

PDF Печать E-mail
Автор: meblidom.net   
10.09.2016 06:00

Всесвітньо відомий французький дизайнер Філіп Старк (Philippe Starck) влітку відкриє магазин в Сан-Паулу, в якому будь-який бажаючий зможе створити предмети інтер'єру за допомогою 3D-принтера, передає The Wall Street Journal.

Ідея проекту полягає в тому, що клієнти будуть купувати готові меблі і перетворювати її в твори мистецтва.

Філіп Старк представив свій задум на Міжнародній виставці меблів в Мілані (Salone Internazionale Del Mobile) - головної європейської виставки меблів. Проект став частиною інноваційного бренду TOG. Ця абревіатура походить від слів «all creators together» ( «все автори разом»). Бренд об'єднує дизайнерські колекції відомих авторів з так званим «відкритим» вихідним кодом. Це означає, що клієнти можуть змінювати вже готові предмети інтер'єру по своєму бажанню.

Вже зараз покупці можуть придбати заготовки меблів на сайті TOG і змінити їх за допомогою різних матеріалів і фарб. Виробники, які підписали контакт зі Старком, допрацьовують предмети інтер'єру та надсилають їх замовнику. Однак дизайнер сподівається, що через кілька років TOG стане відкритим інтернет-ресурсом, який не буде ні в чому обмежувати клієнтів. Це означає, що всі зможуть проектувати обстановку приміщень, не орієнтуючись на пропозиції магазинів. Крім того, Старк передбачає, що в майбутньому в кожному місті з'являться кіоски з 3D- принтерами для загального користування.

Філіп Старк (народився в 1949 році) є відомим французьким дизайнером інтер'єрів і споживчих товарів серійного виробництва. За свою кар'єру Старк проектував все: від зубних щіток до житлових кварталів. Крім того, він є автором факела для зимових Олімпійських ігор 1992 року.

 

Оновлено 10.09.2016 06:03