Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

На вулицях Москви з'являться тюремні меблі

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.11.2016 06:00

Московська влада уклала з виправними установами Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) понад півсотні договорів на поставку продукції, виробленої ув'язненими. Серед товарів, запропонованих до реалізації в'язницями, - вуличні меблі, ігрові майданчики та спецодяг. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті столичного департаменту по конкурентній політиці.

«Москва уклала 53 договори з виправними установами ФСВП Росії. Більше 80 виправних установ пройшли реєстрацію на порталі постачальників, розміщено 900 оферт. Таким чином, установи Федеральної служби виконання покарань активно включилися у міське замовлення Москви», - наводяться в повідомленні слова керівника департаменту Геннадія Дегтева.

ФСВП пропонує понад 100 тисяч найменувань продукції, в тому числі вуличні меблі, спорттовари, ігрові майданчики та спецодяг, відзначається в повідомленні.

Перелік товарів, що виробляються установами і підприємствами ФСВП, затверджений постановою уряду РФ №1292, який набрав чинності 1 січня 2014 року. До нього увійшли меблі, побутова хімія, одяг, взуття, продукти харчування, а також деякі роботи і послуги.