Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Чоловік Кім Кардаш'ян викинув меблі за десятки тисяч доларів

PDF Печать E-mail
Автор: Дана ЮРЧЕНКО   
12.11.2016 06:05

Американський музикант Каньє Вест відмовився від меблів, придбаної спеціально для нього іменитим дизайнером Сенді Гелліном. Репер наказав винести з дому в Каліфорнії, де він проживає з дружиною, телезіркою Кім Кардаш'ян, всі предмети інтер'єру, в тому числі диван вартістю близько 30 тисяч доларів, повідомляє New York Post.

Вест найняв Гелліна, щоб той декорував особняк в місті Калабасасі, який належить музиканту і теледіві. За словами джерела видання, Вест витратив на нові меблі майже всі свої заощадження, але побачивши вибрані дизайнером предмети, вирішив, що всі вони йому не подобаються. Репер попросив повернути покупки, але це виявилося неможливим через встановлені продавцями строгі правила повернення товарів.

Тоді Вест розпорядився перевезти всі меблі на склад тимчасового зберігання. Він уже найняв іншого дизайнера, щоб заново обставити будинок.

«Каньє витрачає дуже багато грошей і тримає все під своїм контролем, але особняк залишається непридатним для проживання. А Кім просто хоче опинитися в домашній обстановці, особливо після всього того, що сталося з нею в Парижі», - відзначило джерело New York Post.

Раніше повідомлялося, що Кардаш'ян, на початку жовтня 2016 року стала жертвою пограбування в Парижі, розпорядилася обладнати в своєму лос-анджелеському особняку так звану кімнату безпеки. Приміщення буде здатне витримати землетрус магнітудою 7 і нагрів до 530 градусів Цельсія.