Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Як оформити камін, в спальні і ванній: 12 ідей

PDF Печать E-mail
Автор: Олена ДМИТЕРКО   
07.11.2013 08:09

Живий вогонь збирає навколо себе не тільки людей, але і дизайнерські ідеї. Кращі варіанти оформлення каміна в спальні та ванній кімнаті - у нашій підбірці.

 

1. Будинок на озері Комо дизайнер Ромео Соцці:

У меблів, які проектує міланський дизайнер Ромео Соцці, завжди відчувається міцний зв'язок із традицією. Не дивно, що в інтер'єрі вілли XVII століття з мармуровим каміном, що збереглися з часу побудови, його речі виглядають як рідні .

Photo AD_719020_-copy.jpg

2. Будинок у Лондоні, декоратор Грехем Віні:

Побудований на півтонах та грі фактур інтер'єр з антикварними меблями, посрібленими опорами балдахіна і венеціанськими дзеркалами. Стверджувати, що камін тут головний, не станемо - це не так. Але без нього образ класичної розкішної спальні був би неповним.

Photo AD_KENSQ034_.jpg

3. Будинок у Брайтоні господиня і декоратор Ніки Сандерсон:

Сірники дітям, звичайно ж, не іграшка, але при дотриманні правил безпеки камін в дитячій не зашкодить. Для дорослих це цінний елемент інтер'єру, а для молодшого покоління - багате джерело для фантазій.

Photo AD_0101974_.jpg

4. Квартира в Лондоні господиня і дизайнер Софі Дін:

У вікторіанських будинках камін в спальні була справою цілком звичайним. У цьому інтер'єрі він зберігся в цілості - нова господиня лише покрила металевий портал білою фарбою в тон стін. Саме ця деталь надає традиційному простору сучасне звучання.

Photo AD_0101817_.jpg

5. Квартира в Лондоні, архітектор Крістофер Еш:

Камін в цій спальні працює на біоетанолі (у просторіччі - на спирту), тому його вдалося без проблем вбудувати в обшитий деревом шафа. Такий камін не димить, не має запаху і не вимагає димоходу. Зате справно гріє. Хоча тут він не стільки заради тепла, скільки заради мов полум'я, милуватися якими на сон грядущий куди корисніше, ніж дивитися в екран телевізора.

Photo AD_REDCL022_-copy.jpg

6. Будинок в Уїлтширі власник і декоратор Остен Роулі:

Photo 0100185.jpg

Для створення подібної спальні в класичному стилі вам знадобляться:

Photo до-полки.jpg

Портал “Стокгольм”, кахлі, “Паллада”.

Оновлено 07.11.2013 08:13