Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Стиль сучасного офісу

PDF Печать E-mail
26.11.2011 11:37

Стиль сучасного офісуВиходить, що в особистому офісному приміщенні ви досить часто проводите бізнес тренінги, для цього слід зробити відповідну обстановку. Найоптимальнішим виходом в даному випадку можуть стати два варіанти, багато що залежить саме від планування приміщення. Тобто ви можете зупинитися на кабінетно – коридорній системі, а можна і на відкритому просторі.
Перший варіант має на увазі в собі вид кімнати, як в багатьох державних організаціях – таблички на дверях, довгі коридори, кабінети і різноманітні відділи. З погляду якоїсь ефективності, класичний офіс може оптимально відповідати лінійно-функціональній організаційній структурі компанії, при цьому з класичними управлінськими вертикалями, а ще способами координації.

Концепція другого варіанту продемонструє ідею демократичного офісу, він організовується у великому просторі, не розділяючись при цьому капітальними стінами. Простір офісу обов'язково структурується, при цьому робляться функціональні зони, до того ж особливо використовують мобільні і стаціонарні перегородки для офісних кабінетів.