Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Дизайн кабінету керівника

PDF Печать E-mail
26.08.2011 14:13

Робоче місце директораЗвичайно думка про ту або іншу організацію, фірму складається завдяки рекламі, відгукам її клієнтів і т.п. Але найголовнішим моментом у формуванні думки є те, коли людина сама приходить в цю організацію, знайомиться з нею, скажімо так, особисто.

Перша зустріч з керівником організації відразу настроює партнера, клієнта або людину, котра працевлаштується на позитивне або негативне відношення до даної організації. Перше, на що звертає увагу відвідувач – це приймальня директора і безпосередньо його кабінет. Тому, якими б не були позитивними відгуки людей або широкою рекламна компанія фірми, якщо приймальня і кабінет директора є оплотом несмаку, то вся позитивна думка про цю фірму перекреслюється враз. У результаті – імідж компанії загублений.

Для того ж, щоб у відвідувачів складалася тільки позитивна думка про вашу фірму, необхідно дотримуватися декількох простих правил в дизайні інтер'єру приймальні і кабінету керівника. По-перше, приймальня і кабінет директора повинні бути витримані в єдиному стилі. У тому ж випадку, якщо секретар контролює хід переговорів в приймальні, то це повинно бути непомітним. Обстановка в приймальні повинна бути м'якою і такою, що розташовує для того, щоб у відвідувача не виникало відчуття дискомфорту, хвилювання і занепокоєння. Тому диван і крісла повинні бути м'якими (краще, якщо вони будуть з шкіряною оббивкою, це додасть респектабельності приймальні), колірна гамма приміщення витримана в спокійних тонах, світло повинно бути м'яким і розсіяним. Можна використовувати також невеликий журнальний столик, з журналами або газетами, щоб очікування прийому не здавалося відвідувачу нескінченним. Крім того, на такий столик зручно буде поставити напої.

Але, звичайно, основна думка складеться від дизайну інтер'єру кабінету начальника.
Найперше і найголовніше правило – дизайн кабінету директора повинен відповідати сфері діяльності фірми. Наприклад, для кабінету директора креативного рекламного агентства більше підійде оформлення інтер'єру в стилі «хай-тек», що підкреслить його цілеспрямованість, бажання пошуку нового і оригінального рішення.

По-друге, інтер'єр кабінету директора повинен бути витриманий в одному стилі. Поєднання стилів тут неприпустимо. Крім того, слід уникати несмаку в оформленні приміщення. Переважно, якщо підхід до дизайну інтер'єру буде один. Так, фахівці виділяють два підходи – американський і європейський. Для американського підходу характерне використання стилю оформлення інтер'єру без яких-небудь змін. Для європейського, або класичного підходу характерне введення в інтер'єр приміщення витворів мистецтва, сувенірів, дорогого годинника. Тобто для цього підходу характерне використання всього, що підкреслить респектабельність, надійність і солідність компанії і її директора зокрема.

Меблі, що набувають для кабінету директора, природно, повинні корінним чином відрізнятися від меблів, які будуть у його співробітників. Наприклад, стіл керівника повинен бути у формі букви Т лицем до дверей, щоб відвідувач відразу бачив  обличчя керівника, крім того, за таким столом зручно проводити наради. Стіл повинен бути виготовлений тільки з натуральної деревини, що також підкреслить солідність фірми. На столі можна розмістити диктофон і органайзер, а комп'ютер розташувати на окремому столику. Крім усього іншого, в кабінеті керівника повинні бути диван і столик.