Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Облаштування робочого місця вдома

PDF Печать E-mail
26.08.2011 14:22

Домашній комп'ютерний стілЯк би нам не хотілося приносити додому свою роботу, все ж таки іноді це робити доводиться. Для того, щоб робота була плідною не тільки на роботі, але і вдома, варто поклопотатися про створення власного міні-кабінету в межах будинку.

Варіантів розміщення робочого місця в будинку існує величезна кількість. Ось деякі з них. Колись для кампусів були придумані спеціальні ліжка, суміщені з робочим столом, головним завданням яких була економія вільного простору. Сьогодні така конструкція успішно використовується і на суші. Конструкція цього тандему дуже проста: всі меблі закріплюються на рейки, які вмонтовуються в стіну, ліжко може вільно засуватися під робочий стіл, звільняючи при цьому простір кімнати.

Якщо ви користуєтеся робочим столом зрідка, то варто пригадати про «спадщину наших предків» - секретері. Перевага його конструкції в тому, що робоча поверхня з'являється тільки тоді, коли це необхідно, і її роль грає лицьова панель секретера. Практичність його також в тому, що розташувати його можна в будь-якій кімнаті, і він не зіпсує ніякого інтер'єру.

Одне з сучасних рішень для «невидимого» домашнього офісу – це кабінет, розташований в шафі. Зручність такого кабінету в його компактності і непомітності. Крім того, якщо ви хочете усамітнитися для спокійної роботи, то ви можете просто не відкривати до кінця дверець шафи. До того ж, на відміну від секретера, тут нічого не потрібно прибирати, перш ніж закрити дверці, оскільки робочий стіл, полиці і інше просто ховаються за дверці шафи.

Ще один модний варіант домашнього офісу – це мобільний кабінет. Це диво конструкторського рішення являє собою щось на зразок великого чемодана, укомплектованого робочою поверхнею, ширмою, підставкою для оргтехніки і поличками. Коли вам потрібно попрацювати, ви просто відкриваєте цей диво-чемодан і одержуєте повноцінне робоче місце.

Якщо ви не часто працюєте вдома, то звернете увагу ще на один варіант оформлення робочого простору. Великий період часу цей предмет меблів виконує функції комода, в якому зберігаються папери і тому подібне. Коли ж виникає необхідність попрацювати, скориставшись письмовим столом, цей комод розкладається. Принцип і зручність його в тому, що робочий стіл просто встановлюється на ящики з паперами, а коли виникає необхідність попрацювати, цей стіл знімається з комода і переноситься ближче до вікна для зручності роботи. Такий стіл зручно зробити на коліщатках, тоді вам не доведеться тягати стіл не щадячи килими, а можна буде дуже легко і швидко перекотити його на потрібне місце.

До класики вже можна віднести облаштування робочого місця під сходами. Переваги такого розміщення наступні: по-перше, економія необхідного простору, адже місце під сходами звичайно порожнє або віддано під комірку, по-друге, тут багато місця, по-третє, немає необхідності вносити зміни в інтер'єр інших кімнат.

Ну, а для тих, хто вдома користується тільки комп'ютером і то зрідка, можно запропонувати скористатися комп'ютерною стійкою. Вона може бути розташована в будь-якому вільному куточку вашого будинку, не псуючи інтер'єру ні спальні, ні вітальні. Правда така стійка має істотний недолік: вона дуже вузька і розрахована тільки на розміщення на ній монітора, так що навіть погортати довідник вам за нею не вдасться.