Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Стійки ресепшн: вибираємо оптимальний варіант

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.01.2015 20:39
Одним з елементів облаштування робочого місця адміністратора або секретаря тієї чи іншої компанії є стійка ресепшн. Сучасний ринок пропонує вже готові конструкції, так і зроблені на замовлення. Перш ніж замовити або купити модель, слід вибрати їй відповідне місце: головне, щоб вона не заважала переміщення відвідувачів і співробітників компанії.

Якщо належить купівля стійки ресепшн, в наявності у компаній-виробників цієї продукції завжди є прямі або кутові варіанти, дугоподібні або замкнуті, а також П-образні моделі. За словами фахівців, невеликий офіс цілком може обійтися традиційними прямими стійками. Якщо необхідно збільшити кількість співробітників в зоні рецепції або корисну площу, до прямої стійці можна приєднати кутову або віддати перевагу П-подібну конструкцію. До числа найбільш популярних предметів інтер'єру належать дугоподібні моделі, які відрізняються функціональністю, зручністю і презентабельним зовнішнім виглядом.

Стандартна конструкція складається з фасаду, стільниць - робочої та гостьової, внутрішньої частини. Для виготовлення такої популярної меблевої продукції сучасні виробники використовують різні матеріали - ДСП, МДФ, пластик, штучний камінь, скло, шпон, композитні панелі, ПВХ-плити та ін. Вартість готового виробу залежить від обраного матеріалу.

Вибираючи стійку ресепшн, пише газета Поступ, слід переконатися, що вона зручна, ергономічна, містка, функціональна, міцна, безпечна для працюючих за нею співробітників і має представницький зовнішній вигляд. Крім цього, слід врахувати такі моменти, як відповідність інтер'єру офісу і корпоративному стилю компанії. Крім цього, при виборі моделі слід враховувати модні тенденції на світовому ринку меблів та предметів інтер'єру.