Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Правила створення затишку і комфорту в офісі

PDF Печать E-mail
13.06.2011 18:49

Яким чином повідомити клієнта про серйозність фірми і налаштувати людей на якісну роботу? Однією з головних ознак хорошого офісу є офісні меблі. Правильно підібрані меблі можуть підвищити і працездатність співробітників. Але перш, ніж зайнятися вибором меблів, необхідно визначитися з функціями, які це приміщення виконує. Адже займаючись роботою, співробітники на своєму робочому місці проживають так би мовити друге життя. Тому так важливо створити затишну і комфортну атмосферу, яка при цьому не повинна розслабляти. У цьому можуть допомогти хороші офісні меблі.

Умовно офісні меблі можна розділити на меблі для персоналу і для керівника. Меблі, призначені для кабінету керівника, повинні бути і якіснішими, і вишуканішими, оскільки часто саме з кабінету керівника починається співпраця.

Кількість співробітників, габарити приміщення, а головне, розмір передбачуваних витрат чинять істотний вплив на склад комплекту офісних меблів.

Стандартне робоче місце включає робочий стіл (часто комп'ютерний), крісло, шафу для зберігання документів і підкатну тумбу. В середньому такий комплект коштує близько 250 доларів.

В даний час якісні меблі пропонують багато виробників, як вітчизняних, так і іноземних. Вибрані меблі повинні бути зручними і доступними.

Питання про використовувану фурнітуру не повинно поставити продавця-консультанта в безвихідь. Часто вживаною є вироблювана в Італії, особливо красиві офісні дивани. На полицях не повинно бути слідів ошурків, а відшарування окантовки і покриття просто не допустимі. Так само як і відсутність кромок на деталях, навіть прихованих.

Довгий термін служби гарантує правильно вибраний матеріал і покриття. У сучасному меблевому виробництві для офісних меблів в основному використовують пиломатеріали.

У виробництві ДСП використовуються ошурки і стружки, які просочені формальдегідними смолами. Тому деревно-стружкові плити дуже поширені. До основних достоїнств цього матеріалу можна віднести його міцність і стійкість до води. До того ж це один з найдешевших матеріалів. Головним недоліком цього матеріалу вважається його здатність виділяти формальдегіди.

Зазвичайн задні стінки і днища ящиків роблять з ДВП. Цей матеріал вирізняється підвищеною довговічністю і дешевизною. Але через фактуру деревно-волокнистої плити обмежена сфера її використання.

МДФ виготовляється з деревних ошурків маленького розміру, дрібніших, ніж в ДСП. Цей матеріал екологічний, м'який і за своїми властивостями подібний до деревинни. Його недолік – дорожнеча.

На вітчизняному ринку можна знайти меблі і з натурального дерева. Такі меблі виглядають дуже красиво і престижно, але і коштують дорого. Тому краще вибирати меблі з штучними покриттями. Вони так само дуже поширені на сучасному ринку. Завдяки сучасним технологіям меблям можна додати будь-яке забарвлення, навіть під натуральне дерево. При цьому сучасні матеріали володіють підвищеними зносостійкістю і довговічністю.

При виборі колірної гамми фахівці радять утриматися від яскравих кольорів і різких контрастів. Оптимальними вважаються кольори натурального дерева і сріблясто-блакитна гама.