Передпокої

Малогабаритная прихожая: некоторые нюансы меблировки

PDF Печать E-mail
Автор: Петр ВИННИК   
17.01.2013 16:52

Далеко не каждый владелец собственных квадратных метров может сегодня похвастаться просторной прихожей, поэтому перед многими встает важный вопрос – как на небольшой площади уместить даже самые необходимые предметы мебели.

Подробнее...
 

Меблі для кімнат. Меблеві гарнітури. Предмети меблів.

PDF Печать E-mail
24.10.2012 21:48

Меблеві гарнітуриІнтер'єр будь-якої квартири визначається тим, наскільки грамотно і зі смаком вона мебльована. Меблі для будинку, витримані в якомусь конкретному стилі, не тільки говорять про індивідуальні переваги і смаки власників квартири, але і створює ту особливу атмосферу затишку, в якій людина відчуває себе найкомфортніше. Які ж меблі для кожної з кімнат слід вважати за краще, щоб квартира стала максимально зручною для перебування?

Подробнее...
 

Вчимося правильно вибирати шафу

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:22

Вчимося правильно вибирати шафуІнтер'єр будь-якої квартири нереально представити без шаф. На сьогодні вибір цих незамінних меблів просто величезний. Кожна людина може купити шафу по власному смаку і за ціною, що влаштовує. Різноманіття шаф дійсно вражає – від розкішних «під старизну» до простих економічних варіантів.

Подробнее...
 

Типи розсувних дверей

PDF Печать E-mail
23.11.2011 10:46

Економія простору є достатньо актуальною проблемою для багатьох мешканців квартир старого зразку і приватних будинків. Тому пошук рішень, які дали б можливість заощадити декілька квадратних метрів, здійснюється багатьма. Одним з таких рішень може стати установка розсувних дверей, які, окрім економії простору, можуть виконувати ще і декоративну функцію зважаючи на оригінальний зовнішній вигляд і незвичність варіантів.

На сьогодні виробники пропонують дерев'яні розсувні двері різних типів і вибір залежить від багатьох чинників – особливостей приміщення, особистих переваг покупця, дизайну інтер'єру кімнати і т.д. Залежно від конструкції існують певні види систем.

Подробнее...
 

Облаштування малогабаритного передпокою

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:26

Традиційний передпокій невеликого розміруКоли ми робимо ремонт в нашому будинку, то чомусь звичайно обходимо стороною наш передпокій. А дарма. Адже саме з передпокою починається наш будинок, саме він відокремлює загальний під'їзд від затишку нашого будинку. Крім того, гості, потрапляючи в наш будинок, насамперед опиняються саме в передпокої і саме по ньому складається їх думка про весь будинок і його господаря.

Традиційний передпокій невеликого розміру, тому і меблів в ньому не так вже і багато – це шафа, вішалка, полиця для капелюхів, тумба для взуття і трюмо.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2