Меблі для кімнат. Меблеві гарнітури. Предмети меблів.

PDF Печать E-mail
24.10.2012 21:48

Меблеві гарнітуриІнтер'єр будь-якої квартири визначається тим, наскільки грамотно і зі смаком вона мебльована. Меблі для будинку, витримані в якомусь конкретному стилі, не тільки говорять про індивідуальні переваги і смаки власників квартири, але і створює ту особливу атмосферу затишку, в якій людина відчуває себе найкомфортніше. Які ж меблі для кожної з кімнат слід вважати за краще, щоб квартира стала максимально зручною для перебування? Розібратися в цьому питанні можна, погортавши каталог меблів і саівставивши пропоновані варіанти з приміщенням своєї квартири.

Якщо говорити про вітальню, то вона традиційно вважається кімнатою загального користування. Тут звичайно суміщені зони відпочинку внутрісімейного спілкування, прийому гостей і т.д. Щоб проведення часу у вітальні було комфортним, в цю кімнату необхідно поставити м'які меблі, а також корпусний набір меблів: бар або секретер, шафа для посуду і книг. Сьогодні ці розрізнені предмети багато замінюють так званими «стінками». Крім цього, у вітальні не обійтися без невеликого журнального столика. Оскільки дана кімната є місцем проведення часу всієї сім'ї і в ній часто знаходиться теле– і відеоапаратура, для її розміщення можна встановити спеціальну тумбочку.

Що стосується спальні, то вона, як відомо, є місцем відпочинку, її обстановка повинна обов'язково сприяти розслабленню. У спальні встановлюють ліжко (ліжка), тумбочку з дзеркалом або трельяж, а також пуф. Саме в спальні часто люди зберігають всілякі речі, постільну білизну і інші необхідні предмети. Для їх розміщення краще всього використовувати шифоньєр для білизни і одягу, тумбочку і комод.

Дитячу кімнату можна вважати різновидом спальні. У ній діти проводять досить багато часу: вчать уроки, грають, читають, приймають друзів, займаються спортом. Тому тут слід встановити зручний письмовий стіл, стільці, полиці або книжкову шафу, тумбу для іграшок, ліжко або багатофункціональний диван-ліжко, шафа для дитячого одягу.

Кухня, як відомо, є місцем для приготування їжі. Проте досить часто саме тут відбуваються дружні зустрічі, і навіть прийом гостей. В кухні повинно розташовуватися декілька шаф для посуду, різних круп і спецій, кухонного інвентаря. Шафки для кухні можна придбати окремо, а можна встановити в кухні єдиний гарнітур, який не тільки практичний, але і естетично привабливий, оскільки всі його елементи гармонійно поєднуються між собою і дизайн меблів відмінно вписується в обстановку.

На кухні звичайно встановлюється обідній стіл, табурети або стільці. Якщо розміри кухні дозволяють, в ній можна встановити компактний диван.