Вчимося правильно вибирати шафу

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:22

Вчимося правильно вибирати шафуІнтер'єр будь-якої квартири нереально представити без шаф. На сьогодні вибір цих незамінних меблів просто величезний. Кожна людина може купити шафу по власному смаку і за ціною, що влаштовує. Різноманіття шаф дійсно вражає – від розкішних «під старизну» до простих економічних варіантів.
І так, набуваючи будь-яких нових меблів в магазині, буде розумно віддавати перевагу продукції відомої фірми. Оскільки крупна компанія, дорожить репутацією, тримає під контролем якість товару на всіх етапах виробництва. Але проста людина не щодня купує меблі. Тому не кожний з нас відразу зорієнтується у всьому меблевому різноманітті.

Багатоваріантність обробки меблів – це одна з головних ознак того, що шафа виготовлена крупною відомою компанією. Солідна фірма завжди має у своєму розпорядженні різноманітність моделей і ліній для Вашого будинку, запропонує декілька варіантів розміру і декору предмету меблів.

При покупці шафи потрібно уважно вивчити її обробку і наповнення всередині. Якщо обробка зі шпону, то потрібно прослідкувати, щоб малюнок на дверцях був симетричним. Якщо меблі з ЛДСП, потрібно оглянути кути панелей, декоративна плівка на них повинна бути добре приклеєна. Зверніть увагу на стики металевих частин обробки – вони повинні бути виконані бездоганним чином. Якщо у дверцят шафи є скляні вставки. Краще поцікавитися, наскільки міцне скло. Металеві або пластикові рамки, де вставлено скло, повинні мати надійне покриття і бути довговічними.

Тепер, знаючи ці нехитрі секрети, можна запросто купити економ-шафу, але при цьому Ваші меблі будуть відмінної якості і довго Вам прослужать. Шафи можна підібрати не тільки в меблевому салоні, але і в інтернет магазині.