Облаштування малогабаритного передпокою

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:26

Традиційний передпокій невеликого розміруКоли ми робимо ремонт в нашому будинку, то чомусь звичайно обходимо стороною наш передпокій. А дарма. Адже саме з передпокою починається наш будинок, саме він відокремлює загальний під'їзд від затишку нашого будинку. Крім того, гості, потрапляючи в наш будинок, насамперед опиняються саме в передпокої і саме по ньому складається їх думка про весь будинок і його господаря.

Традиційний передпокій невеликого розміру, тому і меблів в ньому не так вже і багато – це шафа, вішалка, полиця для капелюхів, тумба для взуття і трюмо. Причому всі меблі в передпокої невеликі за розміром. Добре в передпокої мати також пуф або лавку, щоб можна було зручно взутися. Коли ви підбираєте меблі для передпокою, слід пам'ятати, що вони повинні відповідати стилю всього передпокою, а передпокій,у свою чергу, гармонувати із загальним інтер'єром квартири.

Вибираючи меблі для передпокою потрібно звертати увагу на розмір приміщення. Для невеликого передпокою прекрасним рішенням буде придбання шафи-купе. При її зовні невеликому розмірі, вона дуже містка: у ній легко можна розмістити весь верхній одяг, взуття, парасольки, капелюхи і всю іншу дрібницю, якій вічно немає місця у будинку.

Прекрасним і популярним рішенням є використання матового скла або дзеркал на фасаді шафи. Така шафа не просто виглядає ефектнішою за своїх дерев'яних побратимів, але і виконує важливу функцію – візуально розширює простір передпокою і робить його світлим.

Як відомо, шафи-купе бувають вбудованими і такими, що стоять окремо. Краще рішення – це вбудована шафа, оскільки вона займає менше місця, та ще і можна заощадити гроші, використовуючи як стінки шафи стіни кімнати. Важливою також є безшумна і легка робота дверей шафи. При будь-якому типі розсувного механізму – на пазах або на рейці – двері повинні відкриватися без зайвих зусиль і працювати безшумно. Обов'язковим елементом шафи-купе є підсвічування всередині, яке може розташовуватися як у верхній частині шафи, так і на бічних панелях. Підсвічування також може знаходитися зовні шафи на спеціальних карнизах.

Якщо ви не хочете в передпокої розташовувати шафу, то замінити її чудово зможе стелаж висотою до стелі. Верхні полиці такого стелажу – це прекрасна заміна антресолям; вони місткі і непомітні.

Якщо розмір вашого передпокою дозволяє розмістити в ній декілька предметів, зробіть це. Адже маленький пуф, тумба для зберігання взуття і вішалка для одягу зайвими не будуть, а тільки допоможуть створити відчуття затишку і комфорту навіть в цьому чисто практичному приміщенні. Розстановка декількох предметів меблів в передпокої може бути лінійною (вздовж однієї із стін) і кутовою.

В тому випадку, якщо передпокій дуже маленький або ви просто не хочете розміщувати в ній меблі, то прекрасним рішенням стануть полиця для головних уборів, вішалка під нею і дзеркало.

Звичайно будь-які передпокої обладналися різними дрібними предметами, які ми звичайно не помічаємо, але які роблять передпокій зручним і функціональним. До таких дрібних предметів відносяться парасолькоутримувачі, «кишені» для рукавичок, піддони для дрібних предметів і різні гачки і полички.

Облаштовувавши передпокій, варто продумати його майбутній інтер'єр до найдрібніших деталей. Причому якнайкраще рішення – коли зовнішня привабливість інтер'єру передпокою поєднується з його зручністю.