Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Спальні

Как выбрать прочный вариант дивана или тахты для спальни

PDF Печать E-mail
Автор: Мария ВОЛОШИНА   
28.03.2013 20:08

Современный век – это уникальное время, когда универсальность превышает все рамки. Для того, чтобы приобрести мебель для спальни, люди уже не задумываются о кровати. Они все чаще предпочитают диван или тахту, которые имеют свойство раскладываться и увеличивать потенциально свою площадь.

Подробнее...
 

Как выбрать мебель в детскую комнату?

PDF Печать E-mail
Автор: Алла ШИМАНСКАЯ   
19.01.2013 05:56

Детская комната - это маленький мир вашего ребенка, родители мечтают, чтобы здесь было уютно, комфортно и приятно. Поэтому к выбору мебели в детскую комнату необходимо подходить особенно тщательно. Прежде, чем отправляться в магазин за мебелью, обдумайте, что именно вам необходимо.

Подробнее...
 

Подбор мебели для спальни: учитываем множество критериев

PDF Печать E-mail
Автор: Диана ВЕЙС   
17.01.2013 16:57

Специалисты утверждают, что атмосфера и обстановка в самой интимной части квартиры или дома – спальне – влияет на психическое состояние и самочувствие человека. Поэтому обустройству этой важнейшей части помещения необходимо уделять должное внимание.

Подробнее...
 

Якими повинні бути дитячі меблі для дому?

PDF Печать E-mail
10.11.2012 19:39

Якими повинні бути дитячі меблі для дому?До дитячих меблів для дому пред'являються особливі і досить строгі вимоги - вони повинні бути красивими, практичними, зручними і безпечними для здоров'я. Дотримання останньої вимоги особливо важливо. Це означає, що меблі для дитини не повинні виділяти в повітря канцерогенні і інші шкідливі речовини, а також не бути джерелом алергічної реакції. Тому такі меблі виготовляють або з натуральних, або зі штучних, але сучасних і безпечних матеріалів. До таких матеріалів відноситься, наприклад, дерево, бавовна, кокосова койра, морські водорості, кінський волос та інші.

Подробнее...
 

Якого кольору меблям для дому віддати перевагу?

PDF Печать E-mail
10.11.2012 10:37

Якого кольору меблям для дому віддати перевагу?Сумні й нудні меблі для дому давно пішли в минуле. Сьогодні ви можете придбати комплект не тільки бежевого або коричневого кольору. Але розмаїтість колірної палітри теж створює деякі проблеми - визначитися з вибором стає все важче і важче. Що вибрати - традиційну класику або авангардний вибух кольору? А, може, нехай все буде білим-білим?

Вибір ускладнюється ще й тим, що, на думку психологів і навіть лікарів, що кольори, які оточують нас  впливають на нашу психіку і самопочуття.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 3