Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Якого кольору меблям для дому віддати перевагу?

PDF Печать E-mail
10.11.2012 10:37

Якого кольору меблям для дому віддати перевагу?Сумні й нудні меблі для дому давно пішли в минуле. Сьогодні ви можете придбати комплект не тільки бежевого або коричневого кольору. Але розмаїтість колірної палітри теж створює деякі проблеми - визначитися з вибором стає все важче і важче. Що вибрати - традиційну класику або авангардний вибух кольору? А, може, нехай все буде білим-білим?

Вибір ускладнюється ще й тим, що, на думку психологів і навіть лікарів, що кольори, які оточують нас  впливають на нашу психіку і самопочуття. Іншими словами, якщо інтер'єр одного кольору діє заспокійливо, то інший відтінок може не тільки дратувати, але й викликати занепокоєння, негативні емоції. Тому купуйте меблі для дому виходячи не тільки з їх гармонійного поєднання з інтер'єром, але і вашого особистого сприйняття їх кольору (він повинен бути комфортним для вас).

Якщо в будинку вам потрібно усамітнитися і зосередитися, то яскраві відтінки меблів точно не для вас - вони відволікають увагу. А ось меблі для будинку будь-яких теплих відтінків, наприклад, м'якого сірого кольору, є відмінним засобом для стимуляції розумових здібностей.

Чорний колір - з одного боку створює ділову атмосферу, з іншого - з ним легко переборщити. В останньому випадку обстановка кімнати стане безрадісною, невиразною. Так і до депресії недалеко. Тому для свого робочого кабінету вибирайте не більше, ніж два меблевих елементи чорного кольору. До речі, певним компромісом для любителів чорного можуть стати меблі темного, але не чорних відтінків: темно коричневого кольору, охри, умбри. Крім цього якнайкраще для створення робочої атмосфери підійдуть нейтральні кольори.

Якщо ви хочете, щоб атмосфера в кімнаті бадьорила і наповнювала енергією, то краще всього вибирати меблі для дому перлового, пісочного, коралового кольору. Ці кольори нагадують про літній відпочинок на жаркому пляжі.

Невиправні романтики, для яких любов завжди на першому місці, напевно оцінять комплекти соковитих, червоних кольорів. Також підійдуть помаранчеві відтінки - абрикосовий, персиковий. Обстановка в кімнаті наповниться романтичними образами і легкою атмосферою флірту.