Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Якими повинні бути дитячі меблі для дому?

PDF Печать E-mail
10.11.2012 19:39

Якими повинні бути дитячі меблі для дому?До дитячих меблів для дому пред'являються особливі і досить строгі вимоги - вони повинні бути красивими, практичними, зручними і безпечними для здоров'я. Дотримання останньої вимоги особливо важливо. Це означає, що меблі для дитини не повинні виділяти в повітря канцерогенні і інші шкідливі речовини, а також не бути джерелом алергічної реакції. Тому такі меблі виготовляють або з натуральних, або зі штучних, але сучасних і безпечних матеріалів. До таких матеріалів відноситься, наприклад, дерево, бавовна, кокосова койра, морські водорості, кінський волос та інші.


Крім перерахованого в поняття «безпека» входить надійність, стійкість дитячих меблів для дому, міцність кріплень і відсутність гострих кутів. Бажано купувати набори, що не містять скляні поверхні. А якщо без скла все-таки не обійтися, то воно повинно бути не простим, а спеціальним - створеним з використанням плівкових матеріалів. Якщо таке скло розіб’ється, то дитина не пораниться дрібними осколками, тому що триплекс (саме так називається такий вид скла) просто покривається тріщинами, а не розлітається на шматки.

Дитячі меблі для будинку своїми габаритами відрізняються від дорослих моделей. І це правильно, адже вони повинні відповідати росту дитини. Шафи не повинні бути занадто глибокими (не більше півметра), а полиці - занадто високо висіти. У розкладного дивана повинен бути зручний механізм трансформації, щоб дитина могла впоратися з ним самостійно.

Ще одна відмінна особливість дитячих меблів - їх забарвлення. Для оформлення таких меблів використовується більш весела колірна гама. Ось тільки потрібно постаратися не переборщити з яскравістю, інакше дитині буде важко зосередитися на своїх заняттях.