Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Вибір шафи-купе

PDF Печать E-mail
13.10.2012 12:39

Вибір шафи-купеШафа-купе володіє цілим рядом переваг, що робить її найпривабливішим елементом в інтер'єрі. По-перше, шафа-купе чудово економить простір, недаремно їх встановлюють у вузьких передпокоях або квартирах з маленькою площею. Встановлена шафа-купе задіює весь відведений під неї простір, не забираючи непотрібної площі в приміщенні, а розсувні двері такої шафи не забиратимуть дорогоцінний простір при відкритті. До того ж, замість кришки шафи, його днища, а також однієї із стін ви можете використовувати стелю, підлогу або стіни кімнати, таким чином економлячи ще і на матеріалі для виготовлення шафи.

По-друге, шафа-купе підходить для установки в будь-якому приміщенні, будь то спальня, дитяча, домашній кабінет, бібліотека або вітальня. Звичайно, виготовлена на замовлення шафа ідеально впишеться в інтер'єр, а може і взагалі стати його ключовим елементом.

По-третє, перевагою є багатофункціональність шаф-купе. Таку шафу можна використовувати як шафу для одягу, у тому числі і верхнього, книг, білизни, предметів інтер'єру. Простора шафа-купе також може стати прекрасною вбиральнею і навіть невеликим кабінетом, в якому зберігатиметься необхідна оргтехніка.

Шафи-купе бувають різних видів, залежно від призначення, приміщення, в якому планується її установка і матеріалів, вживаних при виготовленні. Щоб не заплутатися серед численних моделей, яких зараз велика кількість на сучасному ринку, слідуйте декільком простим правилам і радам.

Перш за все, чітко для себе визначите, де саме ви хочете бачити в своїй квартирі шафа-купе. Від цього залежатимуть розміри шафи, а також технологія її установки. Непогано було б визначити для себе суму, яку ви готові витратити на шафу-купе, щоб надалі було від чого відштовхуватися.