Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Вибір виробника шафи-купе

PDF Печать E-mail
16.10.2012 11:51

Вибір виробника шафи-купеВибираючи виробника шафи-купе, перш за все з'ясуєте, є ця фірма виготівником або тільки замовником шаф. Краще всього зупинити свій вибір на фірмі-виготівнику, цей варіант найбільш надійний. У разі виниклих проблем по гарантії або ремонту шафи-купе, улагодити ситуацію легше саме з фірмою-виготівником, та і по термінах це вийде набагато швидше. Якщо фірма є посередником між виготівником і замовником, то поцікавтеся координатами і рекомендаціями виробника.

Важливо також мати уявлення про технологію і матеріали, вживані у виготовленні шафи-купе. Наприклад, яким чином і на яких верстатах відбувається кромлення ДСП.

Звичайно ж, показником престижу фірми є офіс. Якщо такого немає в наявності, то в майбутньому, при виникненні яких-небудь претензій, вам насилу вдасться зв'язатися з фірмою, що продала вам шафу. Про репутацію фірми-виробника і досвідченості її фахівців також скаже і те, скільки років вона функціонує на ринку.

Визначаючись з ціною шафи, перш за все звертайте увагу на умови виробництва, оскільки порівняння цін все одно мало до чого приведе. З'ясуйте, на що більше орієнтований виробник: велика кількість вироблюваних шаф або невеликі об'єми, але високі розцінки.